Povezane vesti

Đoković Amerikancima: Imali ste sreće protiv Srbije u košarci na Olimpijskim igrama

Đoković Amerikancima: Imali ste sreće protiv Srbije u košarci na Olimpijskim igrama

Politika pre 25 dana
NjUJORK – Najbolji teniser sveta Novak Đoković poručio je Amerikancima da su imali sreće u polufinalu Olimpijskih igara u Parizu protiv košarkađa Srbije. "Moram da vam čestitam na zlatu, ali imali ste mnogo sreće u polufinalu protiv Srbije… »
Alkaraz o povredi, Sineru i emocijama posle poraza od Novaka

Alkaraz o povredi, Sineru i emocijama posle poraza od Novaka

Sport klub pre 24 dana
Treći teniser sveta Karlos Alkaraz kaže da povreda skočnog zgloba nije ozbiljna i da će u nedelju maksimalno trenirati. od reportera Sport kluba iz Njujorka U subotu je Španac iskrenuo skočni zglob. „Mislim da je sve OK. Prekinuo sam trening iz… »
"Povreda? Mislim da je sve okej; Đoković? Zaslužio je"

"Povreda? Mislim da je sve okej; Đoković? Zaslužio je"

B92 pre 24 dana
Karlos Alkaras je upitan da prokomentariše i povredu zgloba na nozi tokom treninga na US openu, zbog koje je zabrinuo svoje navijače, ali i finale Olimpijskih igara protiv Novaka Đokovića. "Mislim da je sve okej. Iz predostrožnosti sam zaustavio… »
Đokovićeva poruka Amerikancima:Imali ste sreće protiv Srbije u košarci na OI

Đokovićeva poruka Amerikancima:Imali ste sreće protiv Srbije u košarci na OI

Dnevnik pre 24 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković poručio je Amerikancima da su imali sreće u polufinalu Olimpijskih igara u Parizu protiv košarkaša Srbije. "Moram da vam čestitam na zlatu, ali imali ste mnogo sreće u polufinalu protiv Srbije. Trebalo je da… »
Tijafo: Novak ima 45 godina, a i dalje sve osvaja

Tijafo: Novak ima 45 godina, a i dalje sve osvaja

Sport klub pre 24 dana
Američki teniser Frensis Tijafo odao je priznanje Novaku Đokoviću na osvajanju olimpijskog zlata. od reportera Sport kluba iz Njujorka Tijafo je potencijalni Đokovićev protivnik u osmini finala US opena, a dotad obojica moraju da dobiju po tri meča… »
Novak "potkačio" Amerikance: "Drim tim je bio na konopcima"

Novak "potkačio" Amerikance: "Drim tim je bio na konopcima"

Sportske.net pre 24 dana
Najbolji teniser sveta Novak Đoković poručio je Amerikancima da su imali sreće u polufinalu Olimpijskih igara u Parizu protiv košarkađa Srbije. "Moram da vam čestitam na zlatu, ali imali ste mnogo sreće u polufinalu protiv Srbije. Trebalo je da… »
Novak došao u Njujork i odmah "pecnuo" Amerikance: Natrljao im na nos krađu protiv Srbije

Novak došao u Njujork i odmah "pecnuo" Amerikance: Natrljao im na nos krađu protiv Srbije

Mondo pre 24 dana
Novak Đoković pecnuo Amerikance za to što su imali "mnogo sreće" protiv Srbije na Olimpijskim igrama, a dobro znamo šta to znači. Srpski teniser Novak Đoković već nekoliko dana je u Njujorku gde se sprema za početak US Opena, a dani su mu… »
Đoković – Amerikancima: Imali ste sreće u Parizu

Đoković – Amerikancima: Imali ste sreće u Parizu

Sportski žurnal pre 24 dana
”Nole nacionale” slikovito objasnio domaćinu US opena „ko je ko” u svetskoj košarci. Novak Đoković već ustaljeno privodi pripreme kraju za US open i premijerni duel s moldavskim teniserom Raduom Albotom, usput duhovitim dosetkama uveseljava… »
Đoković pecnuo Amerikance zbog košarke: Trebalo je da izgubite, imali smo vas "na konopcima"

Đoković pecnuo Amerikance zbog košarke: Trebalo je da izgubite, imali smo vas "na konopcima"

Večernje novosti pre 24 dana
NOVAK Đoković priprema se za Ju-Es open gde će pokušati da osvoji 25. grend slem trofej. On je još jednom iskoristio priliku da se podsetio košarkaške utakmice Srbija - SAD na Olimpijskim igrama u Parizu. Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović Nole je… »
Đoković pecnuo Amerikance: "Trebalo je da izgubite, imali ste sreće" VIDEO

Đoković pecnuo Amerikance: "Trebalo je da izgubite, imali ste sreće" VIDEO

B92 pre 24 dana
Srpski teniser Novak Đoković sprema se za predstojeći US Open, gde će takmičenje započeti u ponedeljak. Đoković je u Njujork stigao nakon osvajanja olimpijskog zlata u Parizu, a srpskoj javnosti u sećanju je ostao i polufinalni duel košarkaša… »

Vesti dana »