Povezane vesti

Milivojević: Ne poznajem Šolaka, ali sam sasvim siguran da nikada nije pozivao na ubistvo Vučića

Milivojević: Ne poznajem Šolaka, ali sam sasvim siguran da nikada nije pozivao na ubistvo Vučića

N1 Info pre 27 dana
Narodni poslanik Srđan Milivojević reagovao je na optužbe predsednika Srbije Aleksandra Vučića da opozicija i suvlasnik United grupe Dragan Šolak žele da ga ubiju, navodeći da Šolaka ne poznaje, ali da je sasvim siguran da on nikada nije… »
Milivojević: Ne poznajem Šolaka, ali sam sasvim siguran da nikada nije pozivao na ubistvo Vučića

Milivojević: Ne poznajem Šolaka, ali sam sasvim siguran da nikada nije pozivao na ubistvo Vučića

Nova pre 27 dana
: Narodni poslanik Srđan Milivojević reagovao je na optužbe predsednika Srbije Aleksandra Vučića da opozicija i suvlasnik United grupe Dragan Šolak žele da ga ubiju, navodeći da Šolaka ne poznaje, ali da je sasvim siguran da on nikada nije… »
Srđan Milivojević: Dragana Šolaka ne poznajem, ali…

Srđan Milivojević: Dragana Šolaka ne poznajem, ali…

Danas pre 27 dana
Srđan Milivojević, narodni poslanik Demokratske stranke, reagovao je na video poruku Aleksandra Vučića, predsednika Srbija, da se je iza sprovođenja revolucije i ideje da bude ubijen, Dragan Šolak, vlasnik Junajted medije. Milivojević je odgovorio… »
Milivojević: Ne poznajem Šolaka, ali sam sasvim siguran da nikada nije pozivao na ubistvo Vučića

Milivojević: Ne poznajem Šolaka, ali sam sasvim siguran da nikada nije pozivao na ubistvo Vučića

Novi magazin pre 27 dana
Narodni poslanik Srđan Milivojević reagovao je na optužbe predsednika Srbije Aleksandra Vučića da opozicija i suvlasnik United grupe Dragan Šolak žele da ga ubiju, navodeći da Šolaka ne poznaje, ali da je sasvim siguran da on nikada nije… »

Vesti dana »