Povezane vesti

Holivud plače za draganom kosjerinom: Voditeljka očarala stajlingom! U moćnoj haljini se pojavila na proslavi RTS i pokazala…

Holivud plače za draganom kosjerinom: Voditeljka očarala stajlingom! U moćnoj haljini se pojavila na proslavi RTS i pokazala…

Blic pre 24 dana
Povodom 100-godišnjice Radio Beograda, sinoć je održan koktel ispred zgrade RTS-a u Takovskoj 10. Brojne poznate ličnosti, kao i ljudi koji su stvarali istoriju srpskog novinarstva bile su na ovom prijemu, a program je vodila Dragana Kosjerina koja je… »
(Video) "imao sam treći put koronu, u izolaciji sam gledao olimpijadu": Radoš Bajić o zdravstvenom stanju, svojim delima i…

(Video) "imao sam treći put koronu, u izolaciji sam gledao olimpijadu": Radoš Bajić o zdravstvenom stanju, svojim delima i…

Blic pre 24 dana
Povodom 100-godišnjice Radio Beograda, održan je koktel ispred zgrade RTS-a u Takovskoj 10. Na događaju pojavile su se brojne javne ličnosti među kojima je bio i Radoš Bajić. Bajić je za "Blic" govorio o fenomenu njegovog kapitalnog dela "Selo… »
Radio Beograd proslavio 100 godina: Sve vrvi od poznatih: Koktel u čast jubileja okupio zvezde srpske scene

Radio Beograd proslavio 100 godina: Sve vrvi od poznatih: Koktel u čast jubileja okupio zvezde srpske scene

Blic pre 25 dana
Povodom 100-godišnjice Radio Beograda, održan je koktel ispred zgrade RTS-a u Takovskoj 10. Brojne poznate ličnosti, kao i ljudi koji su stvarali istoriju srpskog novinarstva bile su na ovom prijemu. Od dobro poznatih lica sa malih ekrana u čijem… »

Vesti dana »