Povezane vesti

Alkaraza pred US Open pitali o porazu od Novaka na OI: "To mi je bilo jedno od najbitnijih finala u karijeri"

Alkaraza pred US Open pitali o porazu od Novaka na OI: "To mi je bilo jedno od najbitnijih finala u karijeri"

Telegraf pre 27 dana
Preporučujemo. Bliži se početak novog izdanja US Opena, gde će najbolji srpski teniser, Novak Đoković pokušati da odbrani pehar osvojen prošle godine. Ipak, neće Novak imati lak zadatak, pošto će mu najveći konkurenti biti Janik Siner i Karlos… »
Alkaraza upitali o Sineru i doping skadanalu, Španac poručio samo jedno: "Ja verujem u čist sport..."

Alkaraza upitali o Sineru i doping skadanalu, Španac poručio samo jedno: "Ja verujem u čist sport..."

Telegraf pre 27 dana
Preporučujemo. Veoma malo je ostalo do početka US Opena, a svoju jubilarnu konferenciju pred turnir je imao i Karlos Alkaraz, trenutno treći čovek na svetu. Španac je odgovarao na pitanja novinara, bilo ih je raznih, a jedno se dotaklo i Janika… »
Novak Đoković dobio pitanje o Sineru i dopingu, pa poručio: "Neću ulaziti u to... Ali da li je tretman isti?"

Novak Đoković dobio pitanje o Sineru i dopingu, pa poručio: "Neću ulaziti u to... Ali da li je tretman isti?"

Telegraf pre 27 dana
Preporučujemo. Srpski teniser Novak Đoković nalazi se u Njujorku gde ga uskoro turnri na poslednjem Grend slem turniru u godini, pošto će braniti titulu na US Openu. U skladu s tim, on je govorio i na jubilarnoj konferenciji pred sam turnir. Naravno… »
Novak pred US Open pričao o juniorskim danima, Sineru, Alkarazu, pa poručio: "Uvek mi je cilj finale i titula"

Novak pred US Open pričao o juniorskim danima, Sineru, Alkarazu, pa poručio: "Uvek mi je cilj finale i titula"

Telegraf pre 27 dana
Preporučujemo. Pred nama je početka novog izdanja US Opena, a najbolji srpski teniser Novak Đoković pokušaće da odbrani titulu osvojenu prošle godine. Tim povodom, Novak je održao konferenciju za medije, gde je govorio o očekivanjima, ali i… »
Prvi koji je "pecnuo" Sinera posle doping skandala: Amerikanac pitao za stvar koja nikome nije jasna

Prvi koji je "pecnuo" Sinera posle doping skandala: Amerikanac pitao za stvar koja nikome nije jasna

Mondo pre 27 dana
Tejlor Fric pitao javno kako je moguće da neki teniseri budu kažnjavani, a drugi pak ne kada propuste doping testiranje. Italijanski teniser Janik Siner bio je pozitivan na doping testu u martu, međutim nastavio je da se takmiči bez ikakvih posledica… »
Siner zagrmeo pred novinarima u jeku doping skandala! Kolege ga redom prozivale, on odgovorio: Sada znam ko mi je prijatelj!

Siner zagrmeo pred novinarima u jeku doping skandala! Kolege ga redom prozivale, on odgovorio: Sada znam ko mi je prijatelj!

Kurir pre 27 dana
Janik Siner je prvi put javno govorio o doping skandalu koji prethodnih dana potresa svet tenisa. Italijan je dva puta ove godine imao pozitivan test, ali je, barem za sada, prošao bez ozbiljnije kazne. Dostavio je objašnjenje koje se nije dopalo svima… »

Vesti dana »