Povezane vesti

Zameniću maju, imam jezičinu! Nova učesnica Elite odmah zapretila batinama, žestoko izvređala Filipa Cara

Zameniću maju, imam jezičinu! Nova učesnica Elite odmah zapretila batinama, žestoko izvređala Filipa Cara

Alo pre 24 dana
Odmah je izjavama privukla veliku pažnju. Početak Elite 8 i Farme 8 se bliži, a poznato je i ko će se sve useliti na velelepno imanje od 7. septembra. Ekipa Alo! dane provodi ispred Pinka, gde tokom celog dana pristižu učesnici kako bi snimili… »
"Zameniću Maju Marinković" Nova učesnica Elite najavila haos: "Imam jezičinu i konfliktna sam osoba"

"Zameniću Maju Marinković" Nova učesnica Elite najavila haos: "Imam jezičinu i konfliktna sam osoba"

Telegraf pre 24 dana
Preporučujemo. Nova sezona rijaliti programa na televiziji Pink se približava, a ispred zgrade medijske kuće na Dedinju svakodnevno je gužva dok budući učesnici dolaze na pregovore i snimanje profila. Među njima se ističe nova učesnica, Jelena iz… »
Kažu da je ona najlepša učesnica Elite 8! Stigla ispred Pinka i napravila haos, takmičari će odlepiti za njom!

Kažu da je ona najlepša učesnica Elite 8! Stigla ispred Pinka i napravila haos, takmičari će odlepiti za njom!

Alo pre 24 dana
Sve oči bile su uprte u nju. Početak Elite 8 je veoma blizu, a ispred zgrade Pinka gotovo svakodnevno pristižu novi učesnici koji pregovaraju ili snimaju profile za novu sezonu rijalitija. Jedna od njih je i izvesna Sandra Obradović, koju su novinari… »
"Ne ide mi se u školu, ja sam nova Maja Marinković" Nova rijaliti učesnica otkrila detalje o starleti: Upoznala sam je u…

"Ne ide mi se u školu, ja sam nova Maja Marinković" Nova rijaliti učesnica otkrila detalje o starleti: Upoznala sam je u…

Kurir pre 24 dana
Ovih dana gotovo svakodnevno velika je gužva ispred zgrade televizije Pink na Dedinju gde budući učesnici rijaliti projekata ove medijske kuće dolaze na pregovore, potpisivanja ugovora i snimanje profila, kako bi sve bilo spremno do početka " Elite"… »
Nova sezona rijalitija na pomolu: Pogledajte ko je sve viđen ispred Pinka, uključujući poznatu pevačicu!

Nova sezona rijalitija na pomolu: Pogledajte ko je sve viđen ispred Pinka, uključujući poznatu pevačicu!

Telegraf pre 24 dana
Preporučujemo. Nova sezona rijalitija uskoro kreće, a ispred zgrade televizije Pink na Dedinju vlada velika gužva dok budući učesnici dolaze na pregovore, potpisivanja ugovora i snimanje profila za nadolazeći rijaliti projekat "Elite", koji počinje… »
Otac mi je lomio kosti, spasila sam se kad je umro! Stravična ispovest učesnice Elite 8: "Skinuli su me golu..."

Otac mi je lomio kosti, spasila sam se kad je umro! Stravična ispovest učesnice Elite 8: "Skinuli su me golu..."

Alo pre 24 dana
Progovorila je kroz suze o stravičnim stvarima. Buduća stanarka Bele kuće i učesnica Elite 8, pevačica Matea Stanković, definitivno je odmah skrenula pažnju na sebe zbog svog izgleda, ali i zbog energije. Nedavno se pojavila na snimanju profila za… »
Nova učesnica Elite 8 liči na Dušicu Jakovljević! Keti povezuju s Ivanom Marinkovićem: "Ne plašim se Miljane"

Nova učesnica Elite 8 liči na Dušicu Jakovljević! Keti povezuju s Ivanom Marinkovićem: "Ne plašim se Miljane"

Telegraf pre 24 dana
Preporučujemo. Budući učesnici rijaliti programa "Elita 8" uveliko se spremaju za ulazak u popularni šou, a među njima je i Katarina Samardžić, poznata kao Keti Kuvarica. Na prvim pripremama za sezonu, Keti je izazvala pažnju zbog fizičke… »
Pevačica raskinula sa devojkom, a sada ulazi u elitu 8! Ogolila svoju dušu, pa priznala sve javno

Pevačica raskinula sa devojkom, a sada ulazi u elitu 8! Ogolila svoju dušu, pa priznala sve javno

Alo pre 24 dana
Početak Elite 8 i Farme 8 se bliži, a poznato je i ko će se sve useliti na velelepno imanje od 7. septembra. Pevačica Matea Stanković, u medijima poznatija kao kraljica bakšiša, nedavno je priznala da je bise*sualnog opredeljenja, i da je nedavno… »
Dvojnica dušice Jakovljević ulazi u elitu 8! Već je povezuju sa ovim rijaliti igračem, a tek kada budete videli kako…

Dvojnica dušice Jakovljević ulazi u elitu 8! Već je povezuju sa ovim rijaliti igračem, a tek kada budete videli kako…

Alo pre 24 dana
Katarina Samardžić, poznata kao Keti Kuvarica, uskoro će postati učesnica rijalitija "Elita". Početak Elite 8 i Farme 8 se bliži, a poznato je i ko će se sve useliti na velelepno imanje od 7. septembra. Budući učesnici rijaliti programa uveliko… »

Vesti dana »