Povezane vesti

Voždovac pao: Ristićeva bomba za priču i pobedu Trajala!

Sport klub 24.08.2024
Derbi četvrtog kola Mocart bet Prve lige, između Mladosti GAT i Javor Matisa, završen je pobedom Novosađana od 1:0 (1:0). Subotnji program doneo je još dve pobede domaćina, jedan trijumf gostiju i gol vikenda u Paraćinu, gde su igrali Trajal i… »
Šušnjarov gol presudio „Gatovci“ bolji od Javora! Stigli do željena tri boda u derbiju 4. kola prve fls u Novom Sadu

Dnevnik 24.08.2024
Po pretoplom vremenu, fudbaleri Mladosti GAT, zahvaljujući odličnoj igri u prvih 45 minuta, stigli su do željena tri boda. Sada su se sasvim približili vrhu tabele, ali mora da se primeti da su Novosađani u drugom poluvremenu posustali i branili… »