Povezane vesti

Šta studira sin Dragane Mirković? Opasan frajer za kojim devojke lude završio akademiju i upisao težak faks

Šta studira sin Dragane Mirković? Opasan frajer za kojim devojke lude završio akademiju i upisao težak faks

Mondo pre 24 dana
Dragana Mirković je ponosna mama ćerke Manuele i sina Marka koji su uz nju u svim teškim trenucima. Od kako su deca Dragane Mirković otključala Instagram naloge, javnost je oduševljeno komentarisala izgled Manuele i Marka, koje do tada nije imala… »
Sin dragane Mirković studira težak fakultet! Pevačica otkrila kako mu je išla škola: Deca da mi budu poznata kao ja?! Neka…

Sin dragane Mirković studira težak fakultet! Pevačica otkrila kako mu je išla škola: Deca da mi budu poznata kao ja?! Neka…

Kurir pre 24 dana
Naša najveća muzička zvezda Dragana Mirković ima dvoje dece, sina Marka i ćerku Manuelu, na koje je pevačica najponosnija. Njeni naslednici odabrali su da budu uz majkju tokom razvoda i budu joj najveća podrška, što je Dragani neizmerno značilo… »
Dragana Mirković otkrila šta studira njen sin: "Deca da mi budu poznata kao ja? Neka hvala!", ne krije da je zbog ovoga…

Dragana Mirković otkrila šta studira njen sin: "Deca da mi budu poznata kao ja? Neka hvala!", ne krije da je zbog ovoga…

Blic pre 24 dana
Folk pevačica Dragana Mirković obelodanila je pre nekoliko meseci da se razvodi od biznismena Tonija Bijelića, sa kojim ima dvoje dece, sina Marka i ćerku Manuelu. Dragana ne krije da je jako ponosna na naslednike, koji su odabrali da budu uz majku… »

Vesti dana »