Povezane vesti
Na današnji dan: Umrli Lane Gutović i Fridrih Niče, osnovan Nju Orleans...
Radio 021 25.08.2024
Pregled najvažnijih dešavanja u svetu i kod nas na današnji dan, 25. avgust. 325 - U Nikeji je završen Prvi vaseljenski crkveni sabor koji je sazvao rimski car Konstantin Veliki. Nikejski sabor osudio je različite jeresi, posebno aleksandrijskog… »
Vremeplov: Rođen ruski car Ivan Grozni
RTV 25.08.2024
BEOGRAD - Na današnji dan 1530. godine rođen je ruski car Ivan IV Vasiljevič, nazvan Ivan Grozni (strašni). Prvi ruski vladar koji je uzeo titulu cara. Do tada su ruski vladari nosili titulu velikih kneževa pošto je u skladu s vizantijskom… »
Na današnji dan, 25. avgust
B92 25.08.2024
1930 rođen je škotski filmski glumac Šon Koneri (Sean Connery) koji se proslavio filmovima o tajnom agentu Džejmsu Bondu snimanim prema pričama engleskog pisca Jana Fleminga (Ian). 325 - U Nikeji je završen Prvi vaseljenski crkveni sabor koji je sazvao… »
Vesti dana »
Vučić nakon sastanka u Parizu: Makron iskren saveznik, razgovarali smo o investicijama, vojnoj opremi i geopolitici
Nedeljnik pre 20 minutajoš 6 povezanih
Obradović: „Moji igrači su heroji, uz najbolju publiku čuda su moguća“
Danas pre 1 satjoš 3 povezane
"Bivši, ali budući predsednik čim bude prilike": Dodik podvukao da se ne povlači iz politike
Blic pre 25 minutajoš 1 povezana
Sudar autobusa i automobila: Nesreća na autoputu kod Mostara (video)
Blic pre 40 minutajoš 1 povezana
Pokret slobodnih građana i Zeleno-levi front sklopili strateško partnerstvo na ceremoniji potpisivanja Memoranduma
Blic pre 4 satijoš 1 povezana



