Povezane vesti

"Kad je čula Miljanu, krenula je da pravi haos" Ivan Marinković žestoko potkačio bivšu: Htela je da vidi ko je kod kuće

"Kad je čula Miljanu, krenula je da pravi haos" Ivan Marinković žestoko potkačio bivšu: Htela je da vidi ko je kod kuće

Kurir pre 23 dana
Bivša supruga Ivana Marinkovića, Jelena Ilić napravila je haos ispred zgrade u kojoj živi Ivan. Kako Ivan ističe, ona je pre vremena došla da uzme njihovog psa iako su se prvobitno dogovorili da to bude nedelja. - Rekao sam joj da dođe u nedelju, a… »
"Kad je čula Miljanu, krenula je da pravi haos": Ivan Marinković žestoko potkačio bivšu: "Htela je da vidi ko je kod…

"Kad je čula Miljanu, krenula je da pravi haos": Ivan Marinković žestoko potkačio bivšu: "Htela je da vidi ko je kod…

Blic pre 23 dana
Bivša supruga Ivana Marinkovića, Jelena Ilić, sinoć je napravila haos ispred zgrade u kojoj živi Ivan. Kako Ivan ističe, ona je pre vremena došla da uzme njihovog psa iako su se prvobitno dogovorili da to bude nedelja. - Rekao sam joj da dođe u… »
"Preti mi policijom": Oglasio se Ivan Marinković nakon što je Jelena besna došla ispred njegovog stana - Otkrio šta se…

"Preti mi policijom": Oglasio se Ivan Marinković nakon što je Jelena besna došla ispred njegovog stana - Otkrio šta se…

Blic pre 23 dana
Bivša supruga Ivana Marinkovića, Jelena Ilić, sinoć je napravila haos ispred zgrade u kojoj živi Ivan. Tim povodom se Ivan sada oglasio za domaće medije i otkrio da mu Jelena već danima preti. - S obzirom na to da sam joj rekao da ću da joj… »
"Preti mi policijom" Jelena Ilić besnela ispred stana Ivana Marinkovića, progoni ga i uhodi! Otkrio šta se dešavalo ispred…

"Preti mi policijom" Jelena Ilić besnela ispred stana Ivana Marinkovića, progoni ga i uhodi! Otkrio šta se dešavalo ispred…

Kurir pre 23 dana
Bivša supruga Ivana Marinkovića. Jelena Ilić napravila je haos ispred zgrade u kojoj živi Ivan. Tim povodom se Ivan sada oglasio za medije i otkrio da mu Jelena već danima preti. - S obzirom na to da sam joj rekao da ću da joj vratiti Beku u… »

Vesti dana »