Povezane vesti

Oduševio "delije"! Nikola Kalinić otkrio da ga je zvao Partizan, a evo kako je on reagovao na to

Oduševio "delije"! Nikola Kalinić otkrio da ga je zvao Partizan, a evo kako je on reagovao na to

Večernje novosti pre 23 dana
Košarkaš Crvene zvezde Nikola Kalinić izjavio je u podkastu "6,75range" da je imao pozvi iz Partizana, ali da nije želo da prihvati. FOTO: M. Vukadinović Kalinić je oktrio da su ga crno-beli zvali, ali da nije želeo da prihavati jer je svestan kako… »
Nikola Kalinić o reprezentativnoj penziji: „Nisam se oprostio od reprezentacije, novinari su loše preneli“ (video)

Nikola Kalinić o reprezentativnoj penziji: „Nisam se oprostio od reprezentacije, novinari su loše preneli“ (video)

Hot sport pre 23 dana
Nikola Kalinić otvoreno o dresu Srbije! Nikola Kalinić je prošle sezone izrekao reči koje su mnogi shvatili kao njegov oproštaj od reprezentacije, ali povratnik u Crvenu zvezdu sada u podkastu „6.75 range“ objašnjava da još nije definitivno… »
Nikola Kalinić: Nisam se povukao iz reprezentacije

Nikola Kalinić: Nisam se povukao iz reprezentacije

Sport klub pre 23 dana
Košarkaš Crvene zvezde Nikola Kalinić propustio je reprezentativno leto, ali to ne znači da više neće biti na raspolaganju nacionalnom timu Srbije u narednim godinama. Ovaj 32-godišnji Subotičanin igrao je za Srbiju 2022. godine na Evrobasketu, a… »
Kalinić o Partizanu: "Što bih to radio sebi?"

Kalinić o Partizanu: "Što bih to radio sebi?"

B92 pre 23 dana
Srpski košarkaš Nikola Kalinić izjavio je da je dobio i odbio ponudu da pređe u Partizan. Kako je naveo u podkastu "6.75 range", Kalinić je 2021. godio odbio poziv Željka Obradovića da obuče crno-beli dres. Subotičanin tog leta odlučio da… »
"Otišao sam na probu u Partizan, a nisu me ni probali"

"Otišao sam na probu u Partizan, a nisu me ni probali"

B92 pre 23 dana
Srpski košarkaš Nikola Kalinić prisetio se vremena kada je bio na probi u Partizanu. Kalinića je život na kraju odveo u Crvenu zvezdu, ali, da su neke stvari bile drugačije, mogao je da nosi i crno-beli dres. Sada već iskusni as se u podkastu "6.75… »
Kalinić otkrio da je odbio Obradovića i objasnio zašto nije došao u Partizan

Kalinić otkrio da je odbio Obradovića i objasnio zašto nije došao u Partizan

Nova pre 23 dana
: Nikola Kalinić, srpski košarkaš, otkrio je da je 2021. godine dobio ponudu da pređe u Partizan, ali je odlučio da tu ponudu odbije. Kalinić je o ovoj temi govorio u podkastu „6.75 range“, gde je objasnio da je te godine, nakon što je napustio… »
Željko je želeo kalinića u Partizanu, ali…: Košarkaš Zvezde govorio o potencijalnom prelasku u crno-bele boje! (video)

Željko je želeo kalinića u Partizanu, ali…: Košarkaš Zvezde govorio o potencijalnom prelasku u crno-bele boje! (video)

Hot sport pre 23 dana
„Nema razloga, ima 1.000 drugih klubova“ Nikola Kalinić je otkrio u podkastu „6.75 range“ da je 2021. godine odbio ponudu Željka Obradovića da se pridruži Partizanu. Iako je te godine napustio Valensiju i imao više opcija za nastavak… »
Kalinić: "Imao sam poziv Obradovića da dođem u Partizan, ali..."

Kalinić: "Imao sam poziv Obradovića da dođem u Partizan, ali..."

Sportske.net pre 23 dana
Srpski košarkaš Nikola Kalinić vratio se u Crvenu zvezdu posle dve godine koje je proveo u Barseloni. Tako će i treći put u svojoj karijeri obući crveno-beli dres, a u međuvremenu je imao ponudu da obuče i crno-beli Partizana. To je 32-godišnji… »

Vesti dana »