Povezane vesti
Oglasio se Novak o “slučaju Siner”
Vesti online 25.08.2024
Novaku Đokoviću su na pres konferenciji pred početak US opena postavljena razna pitanja, a ono vezano za situaciju oko Janika Sinera nije moglo biti izbegnuto…. Upitan je Novak da prokomentariše sitauciju vezanu za Sinera, a branilac titule na „Flašing… »
Đoković o "slučaju Siner": "Saopšteno mu je pre šest meseci"
Sportske.net 25.08.2024
Novak Đoković je na konferenciji za medije otklonio brige o ikakvoj povredi, ali je morao da odgovara i na pitanja vezana za temu doping skandala Janika Sinera. Siner je dva puta bio pozitivan na supstancu klosterbol, ali je ATP odlučio da je njegovo… »
Novak Đoković o “slučaju Siner”: Neki su imali iste slučajeve, ali sa različitim ishodom
Danas 25.08.2024
Srpski teniser Novak Đoković na konferenciji za medije pred početak US opena rekao je da su događaji oko doping afere Janika Sinera pokazali “mane u sistemu” i dodao da su neki igrači imali iste slučajeve, ali da je ishod bio drugačiji. Vodeći igrač na… »
Vesti dana »

Nekoliko brodova aktivističke flotile i dalje plovi ka Pojasu Gaze uprkos izraelskim presretanjima
Beta pre 25 minutajoš 37 povezanih

RHMZ upozorava na obilne padavine danas i sutra, na planinama se formirao snežni pokrivač
RTS pre 25 minutajoš 48 povezanih

Sudarila se dva aviona na pisti u Njujorku Povređena stjuardesa (video)
Alo pre 55 minutajoš 15 povezanih