Povezane vesti

Fonseka: Ja sam odgovoran za loše rezultate

Fonseka: Ja sam odgovoran za loše rezultate

Sportski žurnal pre 23 dana
Šef stručnog štaba Milana krivi sebe za slab učinak na početku sezone. Trener Milana Paulo Fonseka je preuzeo odgovornost za loše rezultate na startu sezone, prenose italijanski mediji. Njegovi učenici u prvom kolu na svom terenu su remizirali… »
Milan već posrće, Fonseka navodi probleme

Milan već posrće, Fonseka navodi probleme

Sportske.net pre 23 dana
Trener fudbalera Milana Paulo Fonseka preuzeo je odgovornost za loše rezultate "roso-nera" na startu nove sezone u Seriji A, prenose italijanski mediji. Fudbaleri Milana su 17. avgusta u prvom kolu Serije A na svom terenu odigrali 2:2 sa ekipom Torina, a… »
Fonseka u očaju: Trener Milana preuzeo svu odgovornost za loše rezultate

Fonseka u očaju: Trener Milana preuzeo svu odgovornost za loše rezultate

Večernje novosti pre 23 dana
Trener fudbalera Milana Paulo Fonseka preuzeo je odgovornost za loše rezultate "rosonera" na startu nove sezone u Seriji A, prenose italijanski mediji. Foto: Profimedia Fudbaleri Milana su 17. avgusta u prvom kolu Serije A na svom terenu odigrali 2:2 sa… »
Fonseka: Ja sam odgovoran za loše rezultate Milana

Fonseka: Ja sam odgovoran za loše rezultate Milana

B92 pre 23 dana
Trener fudbalera Milana Paulo Fonseka preuzeo je odgovornost za loše rezultate "rosonera" na startu nove sezone u Seriji A, prenose italijanski mediji. Fudbaleri Milana su 17. avgusta u prvom kolu Serije A na svom terenu odigrali 2:2 sa ekipom Torina, a… »

Vesti dana »