Povezane vesti

Umro mu brat kojem je posvetio najtužniju baladu: Dženan doživeo tragediju od koje se nikada nije oporavio

Umro mu brat kojem je posvetio najtužniju baladu: Dženan doživeo tragediju od koje se nikada nije oporavio

Mondo pre 25 dana
Dženan Lončarević sa suzama u očima govorio je o smrti rođenog brata. Dženan Lončarević, koji je već neko vreme u centru pažnje zbog razvoda od supruge Samire, svojevremeno je ispričao zašto mu je baš 2008. godina bila jedna od težih. Tada… »
"Osmehom sam morao da prikrijem neizdrživu bol" Dženan Lončarević o teškom životnom udarcu: Od tada ništa više nije…

"Osmehom sam morao da prikrijem neizdrživu bol" Dženan Lončarević o teškom životnom udarcu: Od tada ništa više nije…

Kurir pre 25 dana
Dženan Lončarević svojevremeno je ispričao zašto mu je baš 2008. godine bilo neopisivo teško. Pevač je, naime, tada ostao bez brata, a ubrzo nakon njegove smrti morao je da održi nastup i to za doček Nove godine. Kako ne bi izneverio svoju… »
"Pevao sam cele noći 20 dana nakon što sam sahranio brata": Potresna ispovest pevača, o bolnoj temi nikad je priča: "To je…

"Pevao sam cele noći 20 dana nakon što sam sahranio brata": Potresna ispovest pevača, o bolnoj temi nikad je priča: "To je…

Blic pre 25 dana
Pevač Dženan Lončarević 2008. godine doživeo je veliku porodičnu tragediju kada mu je preminuo brat. On je ubrzo nakon njegove smrti morao je da održi nastup i to za doček Nove godine, što mu je veoma teško palo. Dženan je uspeo bar na kratko… »

Vesti dana »