Povezane vesti

Drama na plaži Lido, pas ujeo dete (5) Vlasnik pustio ovčara bez povoca, majka van sebe: "Iz čista mira mi je ugrizao…

Drama na plaži Lido, pas ujeo dete (5) Vlasnik pustio ovčara bez povoca, majka van sebe: "Iz čista mira mi je ugrizao…

Kurir pre 24 dana
ZEMUN - U petak je na plaži "Lido" u Zemunu došlo do užasnog incidenta, kada je vlasnički pas rase belgijski ovčar napao devojčicu (5) i naneo joj povrede po telu. Kako je ispričala majka devojčice, u pitanju je vlasnički pas koji je iz čista… »
Pas ujeo dete na plaži u Zemunu! Majka potresena: Belgijski ovčar mi je napao ćerku iz čista mira

Pas ujeo dete na plaži u Zemunu! Majka potresena: Belgijski ovčar mi je napao ćerku iz čista mira

Telegraf pre 24 dana
Preporučujemo. U petak je na plaži "Lido" u Zemunu došlo do užasnog incidenta, kada je vlasnički pas rase belgijski ovčar napao devojčicu (5) i naneo joj povrede po telu. Kako je ispričala majka devojčice, u pitanju je vlasnički pas koji je iz… »
Izujedana devojčica na Lidu: Opasan ovčar pušten bez povoca, napao dete (5) iz čista mira

Izujedana devojčica na Lidu: Opasan ovčar pušten bez povoca, napao dete (5) iz čista mira

Mondo pre 23 dana
Majka navodi da je veoma zahvalna svima koji su se našli na plaži u tom trenutku i pomogli njenoj ćerki da što pre stigne do bolnice. U petak je na plaži " Lido" u Zemunu došlo do užasnog incidenta, kada je vlasnički pas rase belgijski ovčar… »
Pas ujeo dete (5) nasred plaže "Lido": Vlasnik pustio opasnog ovčara bez povoca: "Napao ju je iz čista mira" (foto)

Pas ujeo dete (5) nasred plaže "Lido": Vlasnik pustio opasnog ovčara bez povoca: "Napao ju je iz čista mira" (foto)

Blic pre 23 dana
U petak je na plaži "Lido" u Zemunu došlo do užasnog incidenta, kada je vlasnički pas rase belgijski ovčar napao devojčicu (5) i naneo joj povrede po telu. Kako je ispričala majka devojčice (identitet poznat redakciji) za "Blic", u pitanju je… »
Pas izujedao dete na beogradskoj plaži: "Napao ju je iz čista mira"

Pas izujedao dete na beogradskoj plaži: "Napao ju je iz čista mira"

B92 pre 23 dana
U petak je na plaži "Lido" u Zemunu došlo do užasnog incidenta, kada je vlasnički pas rase belgijski ovčar napao devojčicu (5) i naneo joj povrede po telu. Kako je ispričala majka devojčice (identitet poznat redakciji) za "Blic", u pitanju je… »

Vesti dana »