Povezane vesti

Elita 8: Stefan Karić ulazi u rijaliti kao slobodan momak!

Elita 8: Stefan Karić ulazi u rijaliti kao slobodan momak!

Svet plus pre 23 dana
Stefan Karić, jedan od najpoznatijih učesnika rijalitija, ulazi u osmu sezonu "Elite" kao slobodan momak, spreman za nove izazove i priče koje će se odigrati na imanju u Šimanovcima. Njegovo učešće obećava napetu sezonu, dok fanovi iščekuju da… »
"Devojke su se lepile za mene": Stefan Karić o ulasku u "Elitu 8" i privatnom životu: O ovome do sada nije pričao

"Devojke su se lepile za mene": Stefan Karić o ulasku u "Elitu 8" i privatnom životu: O ovome do sada nije pričao

Blic pre 23 dana
Svi sa nestrpljenjem čekaju početak nove sezone rijaliti programa "Zadruga 8 elita", a Stefan Karić će biti jedan od učesnika. Stefan je sada pričao na tu temu, a osvrnuo s i na svoj život tokom ove godine, te je progovorio i o svojoj bivšoj… »
"Zatvorio sam sezonu za poznate devojke" Stefan Karić otkrio ko samo sme da bude na bazenu u njegovoj vili, progovorio i o…

"Zatvorio sam sezonu za poznate devojke" Stefan Karić otkrio ko samo sme da bude na bazenu u njegovoj vili, progovorio i o…

Kurir pre 23 dana
Voditelj emisije "Premijera vikend specijal", Nemanja Vujičić razgovarao je sa starim učesnikom rijalitija "Zadruga", ali i budućim takmičarom " Elite 8", Stefanom Karićem, koji je otkrio kako teku pripreme za novu sezonu rijalitija. Stefan se… »
Stefan Karić najavio haos učesnicima elite 8! Prvi put otkrio detalje odnosa sa bivšom devojkom, a onda šokirao priznanjem!

Stefan Karić najavio haos učesnicima elite 8! Prvi put otkrio detalje odnosa sa bivšom devojkom, a onda šokirao priznanjem!

Alo pre 23 dana
Ovo su svi čekali! Stefan Karić je govorio o svom životu tokom ove godine i osvrnuo se na vezu sa bivšom devojkom Andreom Bogdanović. Naime, on je sada priznao da li će se pomiriti s njom ili u rijaliti "Elita" ulazi kao slobodan muškarac. -… »

Vesti dana »