Povezane vesti

Brodolom na Siciliji: Zašto je jahta „Bajezijan" potonula za 16 minuta

Brodolom na Siciliji: Zašto je jahta „Bajezijan" potonula za 16 minuta

BBC News pre 24 dana
Brz razvoj događaja usred noći koji je ostavio sedam mrtvih i zapanjio stručnjake. Do ponoći prošle nedelje, Mateo Kanija je sedeo na plaži koja gleda na more kod Portičela. Bilo je suviše toplo za spavanje. Ovaj 78-godišnjak, ribar od 10 godine… »
Brodolom na Siciliji: Zašto je jahta „Bajezijan“ potonula za 16 minuta

Brodolom na Siciliji: Zašto je jahta „Bajezijan“ potonula za 16 minuta

Danas pre 24 dana
Do ponoći prošle nedelje, Mateo Kanija je sedeo na plaži koja gleda na more kod Portičela. Bilo je suviše toplo za spavanje. Ovaj 78-godišnjak, ribar od 10 godine, video je prve munje na horizontu. „Čuo sam grmljavinu i vetar, i odlučio da… »
Brodolom na Siciliji: Zašto je jahta "Bajezijan" potonula za 16 minuta

Brodolom na Siciliji: Zašto je jahta "Bajezijan" potonula za 16 minuta

NIN pre 24 dana
Do ponoći prošle nedelje, Mateo Kanija je sedeo na plaži koja gleda na more kod Portičela. Bilo je suviše toplo za spavanje. Ovaj 78-godišnjak, ribar od 10 godine, video je prve munje na horizontu. "Čuo sam grmljavinu i vetar, i odlučio da pođem… »
Brodolom na Siciliji: Zašto je jahta „Bajezijan" potonula za 16 minuta

Brodolom na Siciliji: Zašto je jahta „Bajezijan" potonula za 16 minuta

Radio 021 pre 24 dana
Brz razvoj događaja usred noći koji je ostavio sedam mrtvih i zapanjio stručnjake. Do ponoći prošle nedelje, Mateo Kanija je sedeo na plaži koja gleda na more kod Portičela. Bilo je suviše toplo za spavanje. Ovaj 78-godišnjak, ribar od 10 godine… »
Brodolom na Siciliji: Zašto je jahta „Bajezijan" potonula za 16 minuta

Brodolom na Siciliji: Zašto je jahta „Bajezijan" potonula za 16 minuta

Južne vesti pre 24 dana
Do ponoći prošle nedelje, Mateo Kanija je sedeo na plaži koja gleda na more kod Portičela. Bilo je suviše toplo za spavanje. Ovaj 78-godišnjak, ribar od 10 godine, video je prve munje na horizontu. „Čuo sam grmljavinu i vetar, i odlučio da… »

Vesti dana »