Povezane vesti

"Bolestan je, šalje ljude ispred moje zgrade, muči me!" Jelena iznela šok detalje o Ivanu: Monstrum ne voli ni sopstvenu…

"Bolestan je, šalje ljude ispred moje zgrade, muči me!" Jelena iznela šok detalje o Ivanu: Monstrum ne voli ni sopstvenu…

Kurir pre 26 dana
Ivan Marinković je na svom Instrgram profilu podelio fotografiju i dalje zakonite supruge Jelene Ilić, te je napisao prozivke na njen račun vezane za to što se još nije ostvarila kao majka. Tim povodom oglasila se i Jelena i otkrila šta misli o… »
"On je zreo za psihijatrijsko lečenje, muči me..." Jelena se hitno oglasila, besna kao ris, žestoko udarila na Marinkovića!

"On je zreo za psihijatrijsko lečenje, muči me..." Jelena se hitno oglasila, besna kao ris, žestoko udarila na Marinkovića!

Alo pre 26 dana
Bez dlake na jeziku. Ivan Marinković je na svom Instagram profilu podelio priču sa slikom Jelene Ilić, svoje bivše supruge, i tom prilikom ju je provocirao zbog toga što se još nije ostvarila kao majka. Njegova objava izazvala je veliko… »
Ivan Marinković šokirao objavom o Jeleni, ona uzvratila žestokim optužbama: "On je monstrum i sociopata!"

Ivan Marinković šokirao objavom o Jeleni, ona uzvratila žestokim optužbama: "On je monstrum i sociopata!"

Telegraf pre 26 dana
Preporučujemo. Ivan Marinković ponovo je podigao buru na društvenim mrežama kada je na svom Instagramu podelio stori sa slikom svoje bivše supruge, Jelene Ilić Marinković, aludirajući da se neće ostvariti kao majka. Ovaj potez izazvao je lavinu… »
"On je zreo za psihijatrijsko lečenje, ne voli sopstvenu decu": Jelena Ilić besna kao ris, udarila na Marinkovića nakon…

"On je zreo za psihijatrijsko lečenje, ne voli sopstvenu decu": Jelena Ilić besna kao ris, udarila na Marinkovića nakon…

Blic pre 26 dana
Ivan Marinković je na svom Instrgram profilu podelio je stori sa slikom Jelene Ilić, njegove sada već bivše supruge, te ju je potkačio zbog toga što se još nije ostvarila kao majka. Nakon što je Ivan šokirao objavom, sada se oglasila i Jelena i… »

Vesti dana »