Povezane vesti

"Posetio sam naše vredne neimare na EXPO gradilištu" Predsednik Vučić obišao radove, otkrio šta je poneo majstorima da se…

"Posetio sam naše vredne neimare na EXPO gradilištu" Predsednik Vučić obišao radove, otkrio šta je poneo majstorima da se…

Kurir pre 24 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je radove na gradilištu EXPO centra, i doneo okrepljenje majstorima koji su na terenu. 02:19 Aleksandar Vučić na gradilištu Expocentra - Posetio sam naše vredne neimare na EXPO gradilištu, doneo im, a… »
Vučić sa radnicima na gradilištu Ekspo: Beskrajno vam hvala na trudu i posvećenosti

Vučić sa radnicima na gradilištu Ekspo: Beskrajno vam hvala na trudu i posvećenosti

Politika pre 24 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas gradilište Ekspo u Surčinu gde je razgovarao sa radnicima, kako bi im se zahvalio na trudu i posvećenosti tome da svi radovi budu završeni na vreme. "Posetio sam naše vredne neimare na Ekspo… »
Vučić obišao radnike na gradilištu ekspo i doneo im osveženje Srećan sam što tako vredne neimare imamo(foto)

Vučić obišao radnike na gradilištu ekspo i doneo im osveženje Srećan sam što tako vredne neimare imamo(foto)

Dnevnik pre 24 dana
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas gradilište EXPO u Surčinu gde je razgovarao sa radnicima, kako bi im se zahvalio na trudu i posvećenosti tome da svi radovi budu završeni na vreme. "Posetio sam naše vredne neimare na… »
Vučić sa radnicima na gradilištu EXPO: Beskrajno vam hvala na trudu i posvećenosti

Vučić sa radnicima na gradilištu EXPO: Beskrajno vam hvala na trudu i posvećenosti

RTV pre 23 dana
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas gradilište EXPO u Surčinu gde je razgovarao sa radnicima, kako bi im se zahvalio na trudu i posvećenosti tome da svi radovi budu završeni na vreme. "Posetio sam naše vredne neimare na… »
"Doneo sam im, a šta drugo, nego sendviče i jabuke": Vučić obišao gradilište EXPO centra (foto, video)

"Doneo sam im, a šta drugo, nego sendviče i jabuke": Vučić obišao gradilište EXPO centra (foto, video)

Blic pre 23 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas gradilište EXPO centra, u Surčinu. - Posetio sam naše vredne neimare na EXPO gradilištu, doneo im, a šta drugo, nego sendviče i jabuke i uživao u razgovoru sa njima - napisao je Vučić ispod… »
Vučić odneo sendviče radnicima "Ekspo": Biće muka da se stigne sve, ali ne možemo da se obrukamo

Vučić odneo sendviče radnicima "Ekspo": Biće muka da se stigne sve, ali ne možemo da se obrukamo

Radio 021 pre 23 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas, govoreći o radovima za specijalizovanu međunarodnu izložbu "Ekspo" koja će 2027. godine biti održana u Beogradu, da će "biti muka da se stigne sve". Dodao je da ipak veruje da će svi radovi biti… »
Vučić obišao gradilište EXPO: Doneo sendviče i jabuke; "Vredno se radi, bez prekida u više smena" FOTO/VIDEO

Vučić obišao gradilište EXPO: Doneo sendviče i jabuke; "Vredno se radi, bez prekida u više smena" FOTO/VIDEO

B92 pre 23 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obišao je gradilište EXPO centra. "Posetio sam naše vredne neimare na EXPO gradilištu, doneo im, a šta drugo, nego sendviče i jabuke i uživao u razgovoru sa njima. Ovi divni ljudi rade i na 40 stepeni… »
Vučić obišao radnike na gradilištu Ekspo centra: Beskrajno vam hvala na trudu

Vučić obišao radnike na gradilištu Ekspo centra: Beskrajno vam hvala na trudu

RTS pre 23 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je gradilište Ekspo u Surčinu gde je razgovarao sa radnicima. Zahvalio im je na trudu i posvećenosti da svi radovi budu završeni na vreme. Biće muka da se stigne sve, ali verujem da ćemo uspeti, poručio… »
Vučić sa radnicima na gradilištu EXPO: Beskrajno vam hvala na trudu i posvećenosti (VIDEO)

Vučić sa radnicima na gradilištu EXPO: Beskrajno vam hvala na trudu i posvećenosti (VIDEO)

Euronews pre 23 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas gradilište EXPO u Surčinu gde je razgovarao sa radnicima, kako bi im se zahvalio na trudu i posvećenosti tome da svi radovi budu završeni na vreme. "Posetio sam naše vredne neimare na EXPO… »
Vučić posetio neimare na gradilištu EXPO: Beskrajno im hvala na trudu i posvećenost

Vučić posetio neimare na gradilištu EXPO: Beskrajno im hvala na trudu i posvećenost

Telegraf pre 23 dana
Posetio sam naše vredne neimare na EXPO gradilištu, doneo im, a šta drugo, nego sendviče i jabuke i uživao u razgovoru sa njima. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas gradilište #EXPO centra i zajedno sa radnicima razgovarao o… »

Vesti dana »