Povezane vesti

Požar na planini Konjuh u BiH približio se hotelu Muška voda, situacija alarmantna

Požar na planini Konjuh u BiH približio se hotelu Muška voda, situacija alarmantna

RTV 25.08.2024
SARAJEVO/BANJALUKA - Situacija u vezi sa požarom na planini Konjuh na severoistoku BiH je krajnje alarmantna jer se vatrena stihija približila i hotelu "Muška voda" na oko 300 metara, javlja Klix.ba. Požar trenutno gase radnici javnog preduzeća… »
Alarmantna situacija na severoistoku BiH: Požar na planini Konjuh približio se hotelu

Alarmantna situacija na severoistoku BiH: Požar na planini Konjuh približio se hotelu

Euronews 25.08.2024
Situacija u vezi sa požarom na planini Konjuh na severoistoku BiH je krajnje alarmantna jer se vatrena stihija približila i hotelu "Muška voda" na oko 300 metara, javlja Klix.ba. Požar trenutno gase radnici javnog preduzeća "Šume TK Kladanj", a… »
Razbuktao se požar na planini Konjuh: Situacija alarmantna, vatra se približila hotelu: "u panici sam, ne znam šta da radim"

Razbuktao se požar na planini Konjuh: Situacija alarmantna, vatra se približila hotelu: "u panici sam, ne znam šta da radim"

Blic 25.08.2024
Situacija u vezi sa požarom na planini Konjuh na severoistoku BiH je krajnje alarmantna jer se vatrena stihija približila i hotelu "Muška voda" na oko 300 metara. Požar trenutno gase radnici javnog preduzeća "Šume TK Kladanj", a vlasnik hotela… »
Gori: "Alarmantno je"

Gori: "Alarmantno je"

B92 25.08.2024
Situacija u vezi sa požarom na planini Konjuh na severoistoku BiH je krajnje alarmantna jer se vatrena stihija približila i hotelu "Muška voda" na oko 300 metara, javlja Klix.ba. Požar trenutno gase radnici javnog preduzeća "Šume TK Kladanj", a… »
Alarmantna situacija na konjuhu: Vatrena stihija se približila hotelu Muška voda

Alarmantna situacija na konjuhu: Vatrena stihija se približila hotelu Muška voda

Večernje novosti 25.08.2024
SITUACIJA u vezi sa požarom na planini Konjuh na severoistoku BiH je krajnje alarmantna jer se vatrena stihija približila i hotelu "Muška voda" na oko 300 metara. POŽAR Selo Vučija na granici sa Crnom Gorom, Foto D. Curać Požar trenutno gase… »
Požar na Konjuh planini približio se hotelu, situacija alarmantna

Požar na Konjuh planini približio se hotelu, situacija alarmantna

Telegraf 25.08.2024
Preporučujemo. Situacija u vezi sa požarom na planini Konjuh na severoistoku BiH je krajnje alarmantna jer se vatrena stihija približila i hotelu "Muška voda" na oko 300 metara, javlja Klix.ba. Požar trenutno gase radnici javnog preduzeća "Šume TK… »

Vesti dana »