Povezane vesti

"Otac me je vodio na animir dame" Šok izjava sina naše folkerke i voditelja: Sve usnimio, pa usledio šok obrt

"Otac me je vodio na animir dame" Šok izjava sina naše folkerke i voditelja: Sve usnimio, pa usledio šok obrt

Kurir pre 22 dana
Jovan Pejić, sin Zlate Petrović i Zorana Pejića Peje, iznova šokira javnost svojim izjavama. Naime, nakon što je jednom prilikom ispričao kako je vodio ljubav sa devojkom tokom uključenog lajva na Instagramu, on je otkrio i da ga je otac vodio da… »
"Otac me je vodio da upoznam animir dame" Šok izjava sina naše folkerke i voditelja... Evo još detalja

"Otac me je vodio da upoznam animir dame" Šok izjava sina naše folkerke i voditelja... Evo još detalja

Dnevnik pre 22 dana
Sin Zlate Petrović i Zorana Pejića Peje iznova šokira javnost svojim izjavama. Naime, nakon što je jednom prilikom ispričao kako je vodio ljubav sa devojkom tokom uključenog lajva na Instagramu, on je otkrio i da ga je otac vodio da upozna animir… »
"Otac me je vodio na animir dame": Šok izjava sina naše folkerke i voditelja: Sve usnimio, pa usledio šok obrt

"Otac me je vodio na animir dame": Šok izjava sina naše folkerke i voditelja: Sve usnimio, pa usledio šok obrt

Blic pre 22 dana
Sin Zlate Petrović i Zorana Pejića Peje, iznova šokira javnost svojim izjavama. Naime, nakon što je jednom prilikom ispričao kako je vodio ljubav sa devojkom tokom uključenog lajva na Instagramu, on je otkrio i da ga je otac vodio da upozna animir… »

Vesti dana »