Povezane vesti

Toni Nadal: Verujem u Sinerovu nevinost

Toni Nadal: Verujem u Sinerovu nevinost

Vesti online pre 22 dana
Bivši trener Rafael Nadala, njegov stric Toni, snažno veruje u nevinost Janika Sinera. Siner i teniski čelnici su se našli na žestokom udaru javnosti jer je skrivano da je dvaput bio pozitivan na doping u martu, i u međuvremenu mu je ekspresno… »
Nadal stao u odbranu Sinera: „Nezamislivo je da to svesno uradi“

Nadal stao u odbranu Sinera: „Nezamislivo je da to svesno uradi“

Nova pre 22 dana
: Bivši trener Rafaela Nadala i njegov stric, Toni Nadal, progovorio je o doping skandalu prvog tenisera sveta, Janika Sinera. Siner je dva puta bio pozitivan na klostebol, ali nije bio suspendovan, zbog čega su mnogi teniseri digli glas. Međutim, Toni… »
Javio se i Nadal povodom sinerove doping afere: Rafa tvrdi da je Italijan jedan od najpoštenijih na turu!

Javio se i Nadal povodom sinerove doping afere: Rafa tvrdi da je Italijan jedan od najpoštenijih na turu!

Hot sport pre 22 dana
Nadal veruje u Janikovu nevinost. Iznenađujuća vest iz sveta tenisa otkriva da je najbolji teniser sveta, Janik Siner, dva puta ove godine bio pozitivan na doping testu tokom turnira u Indijan Velsu. Iako je Italijan oslobođen optužbi, ipak će se… »
Nadal zagrmeo: "Poznajem Sinera dovoljno dobro da mogu bez oklevanja da kažem - on je jedan od najkorektnijih!"

Nadal zagrmeo: "Poznajem Sinera dovoljno dobro da mogu bez oklevanja da kažem - on je jedan od najkorektnijih!"

Večernje novosti pre 22 dana
Teniski svet je potresla informacija da je Janik Siner bio pozitivan na doping testu. I to dvaput. Ali, nakon višemesečne provere kako se to desilo, a za tu proveru niko živ nije znao osim Sinerovih saradnika i onih koji su vršili istragu, sada je za… »
Nadal: "Verujem u Janikovu nevinost"

Nadal: "Verujem u Janikovu nevinost"

B92 pre 22 dana
Bivši trener Rafael Nadala, njegov stric Toni, snažno veruje u nevinost Janika Sinera. Siner i teniski čelnici su se našli na žestokom udaru javnosti jer je skrivano da je dvaput bio pozitivan na doping u martu i u međuvremenu mu ekspresno ukidana… »
"Poverovali su nam!" Ovo je posle sramne konferencije za štampu Janik Siner rekao o svom doping skandalu

"Poverovali su nam!" Ovo je posle sramne konferencije za štampu Janik Siner rekao o svom doping skandalu

Večernje novosti pre 22 dana
Teniski svet je potresla informacija da je Janik Siner bio pozitivan na doping testu. I to dvaput. U aprilu je on saznao da je "uhvaćen", potom se branio daleko od očiju javnosti, jer je čitava stvar nekim čudom bila zataškana i niko osim najužih… »
Hoću da verujem da je Siner nevin

Hoću da verujem da je Siner nevin

Danas pre 22 dana
„Izraz malo trudan koristi se u stvari kad si nešto zajebao, pokušavaš da predstaviš kao malu grešku, a u stvari je totalni promašaj“ (Vujaklija). Ovo što se poslednjih dana događa u „belom sportu“, mene bar, asocira na „malu… »
Britanac ironičan posle Sinerovog intervjua za ESPN: Ne tretiraju ga drugačije, ali dobija intervju kao da je predsednik…

Britanac ironičan posle Sinerovog intervjua za ESPN: Ne tretiraju ga drugačije, ali dobija intervju kao da je predsednik…

Danas pre 22 dana
Britanski teniser Liam Broudi ironično je prokomentarisao intervju Janika Sinera za ESPN pred početak US opena, smatrajući da mediji pokušavaju da poprave utisak koji je ostavila “doping afera” vodećeg igrača na ATP listi. „Uzimajući sve u… »
Siner: Nadam se da će ljudi shvatiti zašto mi je dozvoljeno da igram

Siner: Nadam se da će ljudi shvatiti zašto mi je dozvoljeno da igram

Politika pre 22 dana
NjUJORK - Voleo bih da nijedan igrač ne prođe kroz ovo, nadam se da će ljudi shvatiti zašto su mi dozvolili da igram i zašto sam proglašen nevinim, izjavio je najbolji teniser sveta Janik Siner, koji je dva puta bio pozitivan na zabranjenu supstancu… »
Britanac prozvao Sinera: "Nije imao poseban tretman, ali je dobio predsednički intervju zbog imidža" VIDEO

Britanac prozvao Sinera: "Nije imao poseban tretman, ali je dobio predsednički intervju zbog imidža" VIDEO

B92 pre 22 dana
Britanski teniser Lijam Broudi reagovao je na poslednju izjavu Janika Sinera o svom slučaju. Prvi teniser sveta je istakao da nije imao poseban tretman tokom doping skandala iz marta. Svetski broj 1 je dvaput bio pozitivan na steroid klostebol u martu… »
"Siner ima predsednički tretman!" Britanski teniser brutalno udario na dopingovanog Italijana

"Siner ima predsednički tretman!" Britanski teniser brutalno udario na dopingovanog Italijana

Večernje novosti pre 22 dana
Teniski sve ne prestaje da priča o skandalu Janika Sinera kojem je dva puta pronađen pozitivan doping test u toku ove 2024. godine. Oba puta su se dogodila u Indijan Velsu tokom marta, ali je oslobođen optužbi, međutim, drugi teniseri i dalje govore… »
Siner: Došao sam na US open bez velikih očekivanja

Siner: Došao sam na US open bez velikih očekivanja

Sport klub pre 22 dana
Kada neko osvoji najveći turnir pred gren slem, onda se od njega očekuje da bude glavni favorit na tom istom mega takmičenju. Baš to je uradio Janik Siner, prvi teniser sveta, pobedio je u Sinsinatiju, ali u Njujorku ne startuje sa velikim… »
Siner tvrdi da je nevin: „Tretiran sam kao svi drugi“ (video)

Siner tvrdi da je nevin: „Tretiran sam kao svi drugi“ (video)

Hot sport pre 22 dana
Italijan je uveren da je nedozvoljena supstanca kod njega došla nehatom! Italijanski teniser Janik Siner ponovo je naglasio da u slučaju dopinga nije imao povlašćen tretman u odnosu na druge tenisere. Aktuelni svetski broj 1 dvaput je u martu bio… »
Siner: Tretiran sam kao i drugi teniseri

Siner: Tretiran sam kao i drugi teniseri

Sportski žurnal pre 22 dana
Italijan pričao o neimanju krivice za doping skandal u Indijan Velsu. Voleo bih da nijedan igrač ne prođe kroz ovo, nadam se da će ljudi shvatiti zašto su mi dozvolili da igram i zašto sam proglašen nevinim - izjavio je najbolji teniser sveta Janik… »
Siner pred start na US openu ponavlja da nije imao privilegije u tretmanu kod dopinga

Siner pred start na US openu ponavlja da nije imao privilegije u tretmanu kod dopinga

Euronews pre 22 dana
Janik Siner je prošao pravu malu golgotu prethodnih nedelja zbog pozitivnog dopinga i odluke teniske organizacije za integritet (ITIA) da nije kriv. Digao se teniski svet, govorio o duplim aršinima jer kazna oduzimanja bodova i novca osvojenog u Indijan… »
Italijanski teniser o doping skandalu: Nisam imao poseban tretman (VIDEO)

Italijanski teniser o doping skandalu: Nisam imao poseban tretman (VIDEO)

Danas pre 22 dana
Italijanski teniser Janik Siner istakao je još jednom da nije tretiran drugačije u vezi sa slučajem dopinga nego što bi bili drugi teniseri. Svetski broj 1 je dvaput bio pozitivan na steroid klostebol u martu, ali je Međunarodna teniska agencija za… »
Siner još jednom o doping aferi: "Nisam imao poseban tretman"

Siner još jednom o doping aferi: "Nisam imao poseban tretman"

Sportske.net pre 22 dana
Prvi teniser sveta Janik Siner još jednom je, pred početak US opena, govorio o doping aferi u koju je umešan i istakao da nije tretiran drugačije nego što bi bili drugi teniseri. Italijan je u martu tokom mastersa u Indijan Velsu dva puta bio… »
Siner: "Nisam imao poseban tretman" VIDEO

Siner: "Nisam imao poseban tretman" VIDEO

B92 pre 22 dana
Italijanski teniser Janik Siner istakao je još jednom da nije tretiran drugačije u vezi sa slučajem dopinga nego što bi bili drugi teniseri. Svetski broj 1 je dvaput bio pozitivan na steroid klostebol u martu, ali je Međunarodna teniska agencija za… »

Vesti dana »