Povezane vesti

Tri od tri za srpske adute u Njujorku

Tri od tri za srpske adute u Njujorku

Sport klub pre 23 dana
Dočekali smo! U nedelju uveče u Njujorku zvanično počinje 144. izdanje “Otvorenog prvenstva SAD u tenisu” ili popularnije – US opena. Nadmetanje će se ponovo održati na tvrdoj podlozi brojnih ternea na otvorenom u sklopu “Nacionalnog centra… »
Kirjos nema dilemu: Nadam se da će Đoković pobediti na Ju-Es openu

Kirjos nema dilemu: Nadam se da će Đoković pobediti na Ju-Es openu

Večernje novosti pre 22 dana
NOVAK Đoković pokušaće u Njujorku da osvoji 25. grend slem titulu. Australijanac Nik Kirjos ne krije da bi voleo da se to dogodi. FOTO: Tanjug/AP Finalista Vimbldona iz 2022. godine je stručni konsultant na poslednjem grend slemu i iskoristio je… »
Kirjos: "Nadam se da će Novak pobediti"

Kirjos: "Nadam se da će Novak pobediti"

B92 pre 22 dana
Nik Kirjos ni ovog puta ne igra u Njujorku, ali to ne znači da je bez posla. Australijanac se nalazi u ulozi stručnog komentatora i kao i za svaki grend slem turnir, prognozirao je ko su glavni favoriti. Tačnije otkrio je za koga će navijati u naredne… »
Vekić: Znam koliko Noletu znači zlato, stvarno mi je drago

Vekić: Znam koliko Noletu znači zlato, stvarno mi je drago

Sport klub pre 22 dana
Hrvatska teniserka Dona Vekić kaže da je veoma umorna, da joj je mnogo značila podrška od kuće na putu ka olimpijskom srebru, a čestitala je i Novaku Đokoviću na zlatnoj medalji. “Proslavili smo u Parizu dan, a onda sam otišla u Hrvatsku, u… »
Đoković ponovo potcenjen: Daju mu se male šanse za trofej na US Openu, dvojica ispred njega!

Đoković ponovo potcenjen: Daju mu se male šanse za trofej na US Openu, dvojica ispred njega!

Hot sport pre 22 dana
Ispred njega su i Siner i Alkaraz! Novak Đoković započinje pohod na titulu US Opena, a prva prepreka biće mu 138. teniser sveta, Radu Albot. Novak nakon osvajanja olimpijskog zlata kreće u pohod na jubilarni 25. grend slem turnir, a za to će imati… »
Đoković nikad potcenjeniji: Navijači ne mogu da veruju šta vide

Đoković nikad potcenjeniji: Navijači ne mogu da veruju šta vide

Nova pre 22 dana
: Novak Đoković je žestoko potcenjen pred predstojeći US Open u odnosu na Karlosa Alkaraza i Janika Sinera. Prvi favorit je Janik Siner, koji je prvi na ATP svetskoj rang listi. Italijan ima 17 odsto šansi da dođe do trofeja. Drugi je Karlos Alkaraz… »
Novak na US openu igra da osveti braću: Evo kako su povezani Marko i Đorđe sa prvim Noletovim rivalom!

Novak na US openu igra da osveti braću: Evo kako su povezani Marko i Đorđe sa prvim Noletovim rivalom!

Hot sport pre 22 dana
Moldavski teniser je itekako poznat Novakovoj braći. Novak Đoković započinje pohod na titulu US Opena, a prva prepreka biće mu 138. teniser sveta, Radu Albot. Do sada Novak Đoković nije igrao protiv Radu Albota, ali ovaj moldavski teniser je… »
Kolos sa Serbosa

Kolos sa Serbosa

B92 pre 22 dana
Kako smo došli do poslednjeg grend slem podeoka u sezoni, u te zlatne sutone Njujorka, nameće se jedno pitanje. A ono glasi: može li Novak Đoković u ovoj zlatnoj 2024. preoteti bar jedan pehar naslednicima? Janik Siner se našao na vrhuncu sezone… »
Poznato kada igraju Lajović i Međedović

Poznato kada igraju Lajović i Međedović

B92 pre 22 dana
U ponedeljak i zvanično kreće US Open i dobili smo raspored mečeva. US Open se u Njujorku održava od 26. avgusta do 9. septembra, a učestvovaće i Novak Đoković, kao i Dušan Lajović i Hamad Međedović. B92.sport ima svog čoveka na licu mesta… »
Siner pred US Open: "Osetio sam olakšanje - nemam velika očekivanja"

Siner pred US Open: "Osetio sam olakšanje - nemam velika očekivanja"

B92 pre 22 dana
Italijanski teniser Janik Siner oglasio se pred početak US Opena. US Open se u Njujorku održava od 26. avgusta do 9. septembra, a učestvovaće i Novak Đoković i Karlos Alkaras i Janik Siner i ostali teniseri koji su najbolji na planeti. B92.sport ima… »
Đoković: I dalje osećam glad, želim da ispisujem istoriju (video)

Đoković: I dalje osećam glad, želim da ispisujem istoriju (video)

Politika pre 22 dana
Na Otvorenom prevenstvu Sjedinjenih Američkih Država niko nije odbranio titulu još od 2008. godine. Novak Đoković u noći između ponedeljka i utorka kreće pohod na petu titulu na Ju-EsOpenu, a prvi protivnik na tom putu biće mu Radu Albot. Put do… »
Đoković bez titule - nije se desilo sedam godina

Đoković bez titule - nije se desilo sedam godina

B92 pre 22 dana
Srpski teniser Novak Đoković ima poseban motiv na US Openu. US Open se u Njujorku održava od 26. avgusta do 9. septembra, a učestvovaće i Novak Đoković i Karlos Alkaras i Janik Siner i ostali teniseri koji su najbolji na planeti. B92.sport ima svog… »
Alkaras piše istoriju: Juri rekorde Đokovića, Nadala, Federera

Alkaras piše istoriju: Juri rekorde Đokovića, Nadala, Federera

B92 pre 22 dana
Španski teniser Karlos Alkaras mogao bi da sruši veliki broj rekorda na predstojećem US Openu. US Open se u Njujorku održava od 26. avgusta do 9. septembra, a učestvovaće i Novak Đoković i Karlos Alkaras i Janik Siner i ostali teniseri koji su… »
Kad i gde možete da gledate prvi meč Novaka Đokovića na ovogodišnjem US openu?

Kad i gde možete da gledate prvi meč Novaka Đokovića na ovogodišnjem US openu?

Danas pre 22 dana
Srpski teniser Novak Đoković u prvom kolu US opena igra protiv Radua Albota, a ovaj meč je na programu u utorak 27. avgusta (oko 2.30 sati). Moldavac, koji ima 34 godine trenutno je 138. igrač na ATP listi, u glavni žreb poslednjeg grend slema u… »
Nova.rs u Njujorku: Pratite sa nama trenutak kada Novak rekordima cementira GOAT status

Nova.rs u Njujorku: Pratite sa nama trenutak kada Novak rekordima cementira GOAT status

Nova pre 22 dana
: Američka lepota... Nestprljenje dostiže vrhunac - vreme je za US Open 2024. Nova.rs se i ovog puta pobrinula da vam donese sve najzanimljivije detalje i informacije iz Njujorka, a iz dana u dan ćete čitati priče, intervjue i analize svega što se… »
Đoković: I dalje osećam glad, želim da ispisujem istoriju

Đoković: I dalje osećam glad, želim da ispisujem istoriju

Vesti online pre 22 dana
Na Otvorenom prevenstvu Sjedinjenih Američkih Država niko nije odbranio titulu još od 2008. godine. Novak Đoković u noći između ponedeljka i utorka kreće pohod na petu titulu na US openu, a prvi protivnik na tom putu biće mu Radu Albot. Put do… »
Bitka na Flašing Medouzu - napad na 25. Grend slem

Bitka na Flašing Medouzu - napad na 25. Grend slem

B92 pre 22 dana
Ovog ponedeljka od 17 časova kreće poslednji grend slem sezone - Ju-Es open. Na 144. izdanju turnira u Njujorku titule brane Novak Đoković u muškoj i Kori "Koko" Gof u ženskoj konkurenciji. Nagradni fond turnira je 75.000.000 dolara, a trajaće do… »
VIDEO Novak progovorio o misterioznom snimku: „Još uvek sam u Njujorku, ali moj dubler nije“

VIDEO Novak progovorio o misterioznom snimku: „Još uvek sam u Njujorku, ali moj dubler nije“

Nova pre 22 dana
: Novak Đoković u noći između ponedeljka i utorka počinje odbranu titule na US Openu. Srpski tensier pokušaće da osvoji jubilarni stoti pehar u karijeri i ujedno 25. grend slem titulu po čemu bi bio apsolutni rekorder u obe konkurencije. Takođe… »
Kako izgleda ATP lista pred sam početak US opena

Kako izgleda ATP lista pred sam početak US opena

Sportske.net pre 22 dana
Od danas će se oči ljubitelja tenisa biti uprte ka Njujorku, u kom počinje US open, poslednji grend slem turnir u sezoni. Onaj prvi, Australijan open, osvojio je Janik Siner, a potom je Karlos Alkaraz slavio na Rolan Garosu i Vimbldonu. Novak Đoković… »
Alkaraz u strahu pred početak US Opena: Priznajem, ovoga sam se najviše plašio!

Alkaraz u strahu pred početak US Opena: Priznajem, ovoga sam se najviše plašio!

Mondo pre 22 dana
Karlos Alkaraz nije u idealnom fizičkom stanju dočekao US Open. Počinje US Open i Karlos Alkaraz će ga dočekati kao treći na ATP listi i u najboljem slučaju treći favorit za osvajanje turnira. Kratko je igrao na tvrdoj podlozi, izgubio je pre toga… »
Ko je favorit na US openu? Mišljenje Amerikanaca će sve šokirati! Spominjali doping, Sinera, Alkaraza, Medvedeva, ali i…

Ko je favorit na US openu? Mišljenje Amerikanaca će sve šokirati! Spominjali doping, Sinera, Alkaraza, Medvedeva, ali i…

Kurir pre 22 dana
Počinje US Open, a eksperti već ređaju prognoze! Do sada se čekalo da Novak Đoković, koji sada inače brani titulu iz prošle godine, padne. Sada, izgleda da Amerikanci veruju u Đokovića i njegovu rekordnu 25. grend slem titulu koja bi mu… »
Divan gest Novaka: Đoković još jednom pokazao kolika je ljudska gromada! (video)

Divan gest Novaka: Đoković još jednom pokazao kolika je ljudska gromada! (video)

Hot sport pre 22 dana
Novak u svom stilu! Tokom priprema za predstojeći meč na US Openu, Đoković je danas trenirao u Njujorku, fokusirajući se na duel koji je zakazan za utorak u ranim jutarnjim satima, tačno u 2:30. Nakon što je završio trening, Novak je posvetio… »
Ko je Amerikancima favorit na US Openu? Iznenadićete se! Sinera otpisali zbog dopinga, Alkarazu ne veruju

Ko je Amerikancima favorit na US Openu? Iznenadićete se! Sinera otpisali zbog dopinga, Alkarazu ne veruju

Mondo pre 22 dana
Novak Đoković je favorit na US Openu i to čak i američkim medijima! Počinje US Open, a eksperti već ređaju prognoze! Do sada se čekalo da Novak Đoković, koji sada inače brani titulu iz prošle godine, padne. Sada, izgleda da Amerikanci veruju u… »
Novak Đoković na US openu brani tron i napada 25. Grend slem

Novak Đoković na US openu brani tron i napada 25. Grend slem

Euronews pre 22 dana
Novak Đoković u utorak rano ujutru (ne pre 2.30 časova) startuje na US openu (rival Rumun Radu Albot), poslednjem Grend slemu ove sezone. Teniski svet očekuje da će posle osvajanja zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Parizu, srpski as biti glavni… »

Vesti dana »