Povezane vesti

"Telo me izdaje, teže hodam, ali pevam": Ovako je Bora Čorba govorio o svom zdravlju, sada je u bolnici, ali mlad duh ga ne…

"Telo me izdaje, teže hodam, ali pevam": Ovako je Bora Čorba govorio o svom zdravlju, sada je u bolnici, ali mlad duh ga ne…

Blic pre 24 dana
Frontmen čuvene rok grupe "Riblja Čorba", Bora Đorđević trenutno je u bolnici u Sloveniji gde je bio priključen na kiseonik zbog lošeg zdravstvenog stanja. On je hitno hospitalizovan zbog komplikacija uzrokovanih hroničnom obstruktivnom bolešću… »
"Telo me izdaje i teže hodam, ali pevam" Ovako je Bora Čorba govorio o svom zdravlju, mlad duh ga ne napušta iako je u…

"Telo me izdaje i teže hodam, ali pevam" Ovako je Bora Čorba govorio o svom zdravlju, mlad duh ga ne napušta iako je u…

Kurir pre 24 dana
Frontmen čuvene rok grupe " Riblja Čorba", Bora Đorđević trenutno je u bolnici u Sloveniji gde je bio priključen na kiseonik zbog lošeg zdravstvenog stanja. On je hitno hospitalizovan zbog komplikacija uzrokovanih hroničnom obstruktivnom bolešću… »
Svi ga znaju kao Boru Čorbu, a ovo je njegovo pravo ime: Mnogi greše, malo ko zna kako se stvarno zove

Svi ga znaju kao Boru Čorbu, a ovo je njegovo pravo ime: Mnogi greše, malo ko zna kako se stvarno zove

Mondo pre 24 dana
Malo ko zna koje je pravo ime Bore Đorđevića, poznatijeg kao Bora Čorba. U svim domaćim medijima odjeknula je vest da je legendarni Bora Đorđević, poznatiji kao Bora Čorba, hitno hospitalizovan. Frontmen grupe Riblja čorba ima problema sa… »

Vesti dana »