Povezane vesti

"Bora je intubiran": Isplivale nove informacije o zdravstvenom stanju rokera

"Bora je intubiran": Isplivale nove informacije o zdravstvenom stanju rokera

Večernje novosti pre 22 dana
LEGENDARNI roker Bora Đorđević zbog lošeg zdravstvenog stanja primljen je u bolnicu u Sloveniji gde godinama živi sa suprugom. FOTO: Ata images Frontmen čuvene grupe "Riblja čorba" hospitalizovan je zbog komplikacija uzrokovanih hroničnom… »
"Intubiran je" Novo oglašavanje menadžera Bore Čorbe: Roker treći dan u teškom stanju...

"Intubiran je" Novo oglašavanje menadžera Bore Čorbe: Roker treći dan u teškom stanju...

Kurir pre 22 dana
Bora Đorđević zbog lošeg zdravstvenog stanja primljen je u bolnicu u Sloveniji, gde godinama živi sa suprugom. Frontmen grupe "Riblja čorba" hospitalizovan je zbog komplikacija uzrokovanih hroničnom obstruktivnom bolešću pluća, a sada se oglasio… »
"Intubiran je": Novo oglašavanje menadžera Bore Čorbe o njegovom zdravstvenom stanju: Legendarni roker treći dan u teškom…

"Intubiran je": Novo oglašavanje menadžera Bore Čorbe o njegovom zdravstvenom stanju: Legendarni roker treći dan u teškom…

Blic pre 22 dana
Legendarni roker Bora Đorđević zbog lošeg zdravstvenog stanja primljen je u bolnicu u Sloveniji gde godinama živi sa suprugom. Frontmen čuvene grupe "Riblja čorba" hospitalizovan je zbog komplikacija uzrokovanih hroničnom obstruktivnom bolešću… »
Bora Čorba je ovako govorio o svom zdravlju: Telo me izdaje, ne osećam noge!

Bora Čorba je ovako govorio o svom zdravlju: Telo me izdaje, ne osećam noge!

Svet plus pre 22 dana
Bora Đorđević, legendarni frontmen grupe "Riblja čorba", nalazi se u kritičnom stanju nakon što je priključen na respirator zbog opstrukcije pluća. Ovaj zdravstveni problem dolazi nakon što je Bora, pre dve godine, u jednom intervjuu otkrio da se… »
"Telo me izdaje, teže hodam..." Ovako je Bora govorio o svom zdravlju, roker i dalje na respiratoru

"Telo me izdaje, teže hodam..." Ovako je Bora govorio o svom zdravlju, roker i dalje na respiratoru

Mondo pre 22 dana
Ovako je Bora Đorđević govorio o svom zdravlju. Bora Đorđević, frontmen grupe Riblja čorba, već nekoliko dana nalazi se u bolnici u Sloveniji. On je hitno hospitalizovan zbog komplikacija uzrokovanih hroničnom obstruktivnom bolešću pluća, a… »
"Smrti se ne treba plašiti..." Bora je nedavno ovako govorio o svom stanju: "Telo me izdaje, teže hodam"

"Smrti se ne treba plašiti..." Bora je nedavno ovako govorio o svom stanju: "Telo me izdaje, teže hodam"

Telegraf pre 22 dana
Preporučujemo. Čuveni roker, Bora Đorđević, hospitalizovan je zbog komplikacija uzrokovanih hroničnom obstruktivnom bolešću pluća. Frontmen grupe "Riblja čorba" je i dalje u bolnici a, kako smo saznali, priključili su ga na kiseonik. Supruga… »

Vesti dana »