Povezane vesti
Nova runda glasanja: U Bugarskoj parlamentarni izbori u oktobru - sedmi u poslednje tri godine
NIN 26.08.2024
Bugarska će u oktobru održati vanredne parlamentarne izbore, sedme u poslednje tri godine, rekao je danas predsednik Rumen Radev, nakon neuspeha njenih političkih partija da se dogovore o koalicionoj vladi, prenosi agencija Rojters (Reuters). Radev je… »
Bugari izlaze na sedme izbore u tri godine
N1 Info 26.08.2024
Bugarska će 27. oktobra održati sedme parlamentarne izbore u samo tri godine, najavio je u predsednik Rumen Radev, nakon što aktuelne parlamentarne stranke nisu uspele da formiraju vladu. Radev je najavio da će u utorak u parlamentu položiti zakletvu… »
Prelazna vlada u Bugarskoj do izbora 27. oktobra, sedmih u tri godine
Slobodna Evropa 26.08.2024
Predsednik Bugarske Rumen Radev prihvatio je u ponedeljak predloženi kabinet vršioca dužnosti premijera Dimitra Glavčeva, čime ta zemlja dobija privremenu vladu dok ide ka sedmim parlamentarnim izborima u tri godine. Prihvatajući listu ministara… »
Vesti dana »
Avokatica Borović: Tužilaštvo nema nijedan validan dokaz, postupak pokušaj zastrašivanja studentskog pokreta
Nedeljnik pre 22 minutajoš 29 povezanih
Vučić: Razmotreno više scenarija za zaštitu interesa zemlje, građana i privrede
RTK pre 2 satajoš 43 povezane
"Sistem u jednom trenutku poslao upozorenje": Sofronijević o interesovanju za legalizaciju, stiglo više od 7.000 prijava
NIN pre 21 minutajoš 100 povezanih





