Povezane vesti

Nilikina se priključio treninzima Partizana: "Hvala Lesoru, mi Francuzi ovde vidimo strast!"

Nilikina se priključio treninzima Partizana: "Hvala Lesoru, mi Francuzi ovde vidimo strast!"

Sportske.net pre 22 dana
Plejmejker se posle nekoliko slobodnih dana više pojavio na treningu Željka Obradovića, a svoje impresije o novom timu izneo je u razgovoru za klupsku televiziju. "Čim sam stigao u Beograd, ljudi su počeli da mi pričaju o Matijasu Lesoru. Znam… »
Nilikina raspametio grobare: Francuz ne može da dočeka da istrči pred punom Arenom, govorio je i o Lesoru! (video)

Nilikina raspametio grobare: Francuz ne može da dočeka da istrči pred punom Arenom, govorio je i o Lesoru! (video)

Hot sport pre 22 dana
„Daću sve za za ovaj dres i tim“ Partizan je u potpunosti promenio tim za predstojeću sezonu, a jedan od novajlija je Francuz Frenk Nilikina. On u klub dolazi kao osvajač srebrne medalje na OI 2024, a dolazi i kao zemljak Matijasa Lesora, čoveka… »
Partizan jači za francuskog pleja

Partizan jači za francuskog pleja

Sportski žurnal pre 22 dana
Priključio se Nilikina. Frenk Nilikina priključio se treninzima Partizana pošto je dobio dodatnih nekoliko dona odmora zbog učešća na Olimpijskim igrama u Parizu gde je njegova reprezentacija stigla do finala. Francuz je bio na predstavljanju tima… »
Edvards: "Samo je Majkl Džordan bio dobar"; Medžik: "Ne odgovaram ljudima koji ništa nisu osvojili"

Edvards: "Samo je Majkl Džordan bio dobar"; Medžik: "Ne odgovaram ljudima koji ništa nisu osvojili"

B92 pre 22 dana
Američki košarkaš Entoni Edvards rekao je da ranije u košarci nije bilo mnogo kvalitetnih igrača. Američki košarkaš Entoni Edvards igrao je za reprezentaciju SAD na Olimpijskim igrama u Parizu 2024. godine i pomogao da se osvoji zlatna medalja… »
Partizan kompeltirao tim, Obradović ima sve igrače na okupu!

Partizan kompeltirao tim, Obradović ima sve igrače na okupu!

Sportske.net pre 22 dana
Košarkaši Partizana kompletirali su tim za novu sezonu, a roster ekipe trenera Željka Obradovića predstavljen je na "Crno-beloj simfoniji". Nakon "Simfonije" Francuz Frank Nilikina dobio je još nekoliko slobodnih dana, ali se konačno priključio… »

Vesti dana »