Povezane vesti

(VIDEO) Odbornik Ekološkog ustanka u policiji: „BIA mi je uzela telefon, da mi se vrati“

(VIDEO) Odbornik Ekološkog ustanka u policiji: „BIA mi je uzela telefon, da mi se vrati“

Nova 26.08.2024
: Odbornik Ekološkog ustanka i profesor geografije Dragan Antić iz Vranja otišao je danas u policiju i zahtevao da mu se vrati telefon, koji mu je kako kaže, uzela BIA pre devet dana. „Policajac me gura, sklanja mi telefon. Ja radi svoje bezbednosti… »
Antić (Ekološki ustanak): BIA mi je uzela telefon

Antić (Ekološki ustanak): BIA mi je uzela telefon

Danas 26.08.2024
Odbornik Ekološkog ustanka i profesor geografije Dragan Antić iz Vranja otišao je danas u policiju i zahtevao da mu se vrati telefon koji mu je, kako kaže, uzela BIA pre devet dana. „Policajac me gura, sklanja mi telefon. Ja radi svoje bezbednosti… »
(VIDEO) Odbornik Ekološkog ustanka u policiji: „BIA mi je uzela telefon, da mi se vrati“

(VIDEO) Odbornik Ekološkog ustanka u policiji: „BIA mi je uzela telefon, da mi se vrati“

N1 Info 26.08.2024
Odbornik Ekološkog ustanka i profesor geografije Dragan Antić iz Vranja otišao je danas u policiju i zahtevao da mu se vrati telefon, koji mu je kako kaže, uzela BIA pre devet dana. „Policajac me gura, sklanja mi telefon. Ja radi svoje bezbednosti… »
Odbornik Ekološkog ustanka u policiji: „BIA mi je uzela telefon, da mi se vrati“

Odbornik Ekološkog ustanka u policiji: „BIA mi je uzela telefon, da mi se vrati“

Novi magazin 26.08.2024
Odbornik Ekološkog ustanka i profesor geografije Dragan Antić iz Vranja otišao je danas u policiju i zahtevao da mu se vrati telefon, koji mu je kako kaže, uzela BIA pre devet dana. „Policajac me gura, sklanja mi telefon. Ja radi svoje bezbednosti… »

Vesti dana »