Povezane vesti
Ministarstvo finansija objavilo Pravilnik o oslobađanju poreza na kapitalni dobitak
Euronews 26.08.2024
Ministarstvo finansija objavilo je da je donet Pravilnik o oslobođenju od poreza na kapitalni dobitak ostvaren prenosom autorskih i srodnih prava, kao i prava industrijske svojine. Ovim pravilnikom se bliže propisuju ostvarivanje prava na oslobođenje od… »
Ministarstvo finansija objavilo Pravilnik o oslobađanju poreza na kapitalni dobitak
Telegraf 26.08.2024
Ministarstvo finansija objavilo Pravilnik o oslobađanju poreza na kapitalni dobitak. Ministarstvo finansija objavilo je da je donet Pravilnik o oslobođenju od poreza na kapitalni dobitak ostvaren prenosom autorskih i srodnih prava, kao i prava… »
Prenos autorskih i srodnih prava ubuduće oslobođen poreza na kapitalnu dobit
Nova ekonomija 26.08.2024
Ministarstvo finansija donelo je Pravilnik o oslobođenju od poreza na kapitalni dobitak ostvaren prenosom autorskih i srodnih prava, kao i prava industrijske svojine, prenosi eKapija. Pravilnikom, koji se primenjuje na period od 2025. do 2030. godine… »
Vesti dana »
Adelman: Jokić je odmah znao da nešto nije u redu, očekujemo dodatne analize
RTS pre 37 minutajoš 46 povezanih
uživo RAT U UKRAJINI Ruske trupe napale Zaporožje: Izbio požar, jedna osoba povređena
Euronews pre 27 minutajoš 13 povezanih
Jutro vedro, tokom dana moguć pljusak snega: Temperatura od minus devet do šest stepeni
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 10 povezanih





