Povezane vesti
Novaković: U Novom Sadu vlada pravilo - gde vidiš praznu površinu, tu zgradu posadi
Radio 021 26.08.2024
Narodni poslanik i skupštinski odbornik u Novom Sadu Borislav Novaković istakao je da je u ovom gradu sve podređeno interesu investitora. Kako je naveo za N1, to se može videti i po dnevnom redu sednica gradske skupštine, gde je sve podređeno profitu… »
Novaković: Aleksandar Vučić na najgrublji i najgluplji način rasprodaje sve u Srbiji, štiteći tako sebe i svoju vlast
Nova 26.08.2024
: Predsednik Srbije Aleksandar Vučič na "najgrublji i najgluplji način rasprodaje sve u Srbiji", štiteći tako sebe i svoju vlast, ocenio je narodni poslanik Borislav Novaković. Kada je reč o njegovom gradu, iako se zvanično ne zna ko je kandidat za… »
Novaković: Vučić na najgrublji i najgluplji način rasprodaje sve u Srbiji
N1 Info 26.08.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučič na "najgrublji i najgluplji način rasprodaje sve u Srbiji", štiteći tako sebe i svoju vlast, ocenio je narodni poslanik Borislav Novaković. Kada je reč o njegovom gradu, iako se zvanično ne zna ko je kandidat za… »
Vesti dana »

„Napad na jednog od nas je napad na svakog od nas“: Održan protest podrške članovima zborova čiji su ulazi vandalizovani
Danas pre 59 minutajoš 1 povezana

Vremenska prognoza za utorak, 12. avgust: Danas veoma toplo, temperatura do 38 stepeni
Beta pre 1 satjoš 1 povezana

(Video) "ruke čiste, a savest mirna": U jeku političke krize Dodik bere borovnice na Jahorini sa patrijarhom Porfirijem
Blic pre 2 satajoš 1 povezana