Povezane vesti

Severinina advokatica: Istorijska činjenica da je u Srebrenici počinjen genocid (video)

Severinina advokatica: Istorijska činjenica da je u Srebrenici počinjen genocid (video)

Politika pre 23 dana
Hrvatska pevačica Severina zadržana je na našoj granici zbog informativnog razgovora. Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić kaže da ona nije ni privedena ni uhapšena, već ju je granična policija na granici sa Hrvatskom zadržala na osnovu… »
"Nema ko danas nije reagovao zbog Severine" Vučić ogolio licemerje: Reč jednu nisu rekli zbog torture nad Nemanjom Berićem!

"Nema ko danas nije reagovao zbog Severine" Vučić ogolio licemerje: Reč jednu nisu rekli zbog torture nad Nemanjom Berićem!

Kurir pre 23 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić se tokom gostovanja u "Nacionalnom dnevniku" dotakao i sinoćnjeg zadržavanja hrvatske pevačice Severine na granici sa Srbijom. - Iznenadiću vas sada ovim što ću imati da vam kažem. Ja sam jutros zvao Dačića… »
Vučić: Opozicija reaguje na zadržavanje pevačice, a ćuti na hapšenje Srba na KiM

Vučić: Opozicija reaguje na zadržavanje pevačice, a ćuti na hapšenje Srba na KiM

Politika pre 23 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su svi opozicioni političari reagovali ranije danas na zadržavanje hrvatske pevačice Severine na ulasku u Srbiju, a da nikada nisu reagovali kada je premijer privremenih prištinskih institucija… »
Predsednik o zadržavanju Severine: Nepotrebno, iako o njoj mislim sve najgore

Predsednik o zadržavanju Severine: Nepotrebno, iako o njoj mislim sve najgore

Radio 021 pre 23 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da smatra da je zadržavanje pevačice Severine Vučković na srpskoj granici bilo nepotrebno. Kako je istakao, Srbija treba da se razlikuje po tom pitanju. Vučić je na TV Pink kazao da je ministar… »
"Neka pevačica kaže da je Srbija genocidna država, ali voli ovde da uzima pare": Aleksandar Vučić o Severini

"Neka pevačica kaže da je Srbija genocidna država, ali voli ovde da uzima pare": Aleksandar Vučić o Severini

Telegraf pre 23 dana
Preporučujemo. Aleksandar Vučić gostuje na televiziji Pink gde priča o mnogim temama, a dotakao se i celog slučaja sa Severinom. - Iznenadiću vas sada ovim što ću imati da vam kažem. Ja sam jutros zvao Ivicu Dačića, probudio ga, da vidim šta… »
Vučić o Severini: Spiskovi će biti ukinuti, moramo mnogo da se razlikujemo od Hrvatske

Vučić o Severini: Spiskovi će biti ukinuti, moramo mnogo da se razlikujemo od Hrvatske

N1 Info pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će spiskovi, na osnovu kojih je srpska policija zadržala hrvatsku pevačicu Severinu Vučković na granici, verovatno biti ukinuti u naredna dva-tri dana. „To je od ranije, neki su pravili neke… »
Vučić: Sve najgore mislim o Severini, ali je to zadržavanje bilo glupo i ti spiskovi će biti ukinuti, pustite u Srbiju i…

Vučić: Sve najgore mislim o Severini, ali je to zadržavanje bilo glupo i ti spiskovi će biti ukinuti, pustite u Srbiju i…

Nova pre 22 dana
: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras kako o pevačici Severini Vučković misli "sve najgore" i dodao da je zadržavanje pevačice na srpskom graničnom prelazu bilo "mnogo glupo i potpuno nepotrebno". On je najavio da će narednih… »
Vučić o Severini: Spiskovi će biti ukinuti, moramo mnogo da se razlikujemo od Hrvatske

Vučić o Severini: Spiskovi će biti ukinuti, moramo mnogo da se razlikujemo od Hrvatske

Beta pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da će spiskovi, na osnovu kojih je srpska policija zadržala hrvatsku pevačicu Severinu Vučković na granici, verovatno biti ukinuti u naredna dva-tri dana. "To je od ranije, neki su pravili neke… »
Vučić o severini: O njoj mislim sve najgore!

Vučić o severini: O njoj mislim sve najgore!

Pravda pre 22 dana
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, večeras se obratio javnosti po nekoliko pitanja, gostujući na RTV Pink, a jedna od tema koje se dotakao je i dolazak Severine, poznate hrvatske pevačice, u Srbiju koja je izazvala pažnju medija obzirom da je o… »
Vučić o Severini: Spiskovi će biti ukinuti, moramo mnogo da se razlikujemo od Hrvatske

Vučić o Severini: Spiskovi će biti ukinuti, moramo mnogo da se razlikujemo od Hrvatske

Radio sto plus pre 22 dana
“To je od ranije, neki su pravili neke spiskove na kojima ima desetina ljudi. Verujem da će svi ti spiskovi da budu ukinuti u naredna dva-tri dana”, kazao je Vučić televiziji Pink. Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić potvrdio je… »
Vučić o Severini: Spiskovi će biti ukinuti, moramo mnogo da se razlikujemo od Hrvatske

Vučić o Severini: Spiskovi će biti ukinuti, moramo mnogo da se razlikujemo od Hrvatske

Novi magazin pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da će spiskovi, na osnovu kojih je srpska policija zadržala hrvatsku pevačicu Severinu Vučković na granici, verovatno biti ukinuti u naredna dva-tri dana. "To je od ranije, neki su pravili neke… »
Vučić:Opozicija reaguje na zadržavanje pevačice, a ćuti na hapšenje Srba na Kosovu i Metohiji

Vučić:Opozicija reaguje na zadržavanje pevačice, a ćuti na hapšenje Srba na Kosovu i Metohiji

RTV pre 22 dana
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su svi opozicioni političari reagovali ranije danas na zadržavanje hrvatske pevačice Severine na ulasku u Srbiju, a da nikada nisu reagovali kada je premijer privremenih prištinskih… »
Vučić o Severini: Spiskovi će biti ukinuti, moramo mnogo da se razlikujemo od Hrvatske

Vučić o Severini: Spiskovi će biti ukinuti, moramo mnogo da se razlikujemo od Hrvatske

Nedeljnik pre 22 dana
(Beta) – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da će spiskovi, na osnovu kojih je srpska policija juče uveče zadržala hrvatsku pevačicu Severinu Vučković na granici, verovatno biti ukinuti u naredna dva-tri dana. „To je od… »
"Misli da su Srbi zločinci, ali voli pare ovde da uzme": Vučić o zadržavanju Severine na granici: "o njoj mislim sve…

"Misli da su Srbi zločinci, ali voli pare ovde da uzme": Vučić o zadržavanju Severine na granici: "o njoj mislim sve…

Blic pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić tokom svog gostovanja na televiziji "Pink" osvrnuo se i prokomentarisao zadržavanje hrvatske pevačice Severine na ulasku u Srbiju, i tom prilikom dodao kako će narednih dana "biti ukinuti spiskovi ljudi" koji su… »
"Severina nije privođena. Zadržana je dva sata na granici"

"Severina nije privođena. Zadržana je dva sata na granici"

B92 pre 22 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić osvrnuo se na slučaj "Severina". "Ja sam jutros zvao Dačića, probudio ga, da vidim šta se dešava sa Severinom. On mi je rekao tako je i tako je, i rekao mi da nije privođena, zadržana je na granici dva sata. I… »
Vučić: O Severini mislim sve najgore, ali bilo je jako glupo zadržavati ju na granici

Vučić: O Severini mislim sve najgore, ali bilo je jako glupo zadržavati ju na granici

SEEbiz pre 22 dana
BEOGRAD - Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić komentirao je za Televiziju Pink privođenje hrvatske pjevačice Severine na granici Hrvatske i Srbije. - Jutros sam nazvao Dačića, probudio ga, da vidim što je sa Severinom. Rekao mi je tako i tako… »

Vesti dana »