Povezane vesti
Pejović: Rezultati popisa mogući u prvoj polovini oktobra, Monstat radi profesionalno
Politika 26.08.2024
PODGORICA – Nakon što su iz DNP i SNP zatražili smenu rukovodstva Monstata zbog neobjavljivanja rezultata popisa stanovništva u Crnoj Gori sprovedenog decembra prošle godine, oglasio se direktor Uprave za statistiku Miroslav Pejović, koji tvrdi da Uprava… »
Monstat o zahtevu da objavi rezultat popisa u Crnoj Gori 2023: Radimo po zakonu
N1 Info 26.08.2024
Na kritiku dela prosrpskih stranaka u Crnoj Gori koje su tražile da se objave rezultati popisa održanog u decembru 2023. godine, direktor Uprave za statistiku (Monstat) Miroslav Pejović je saopštio da ta uprava radi kako je predviđeno Zakonom o popisu i… »
Vesti dana »
Više javno tužilaštvo: Od policije zatraženo da proveri imovinu i prihode jednog od uhapšenih u "slučaju Senjak"
NIN pre 2 satajoš 26 povezanih
Vuk Cvijić o potrazi za Nešovićem: Policija je toliko nesposobna da ne može da nađe telo koje je sama sakrila
Glas Zaječara pre 1 satjoš 77 povezanih
Vlada Srbije privremeno smanjuje akcize na naftne derivate do kraja maja 2026
Naslovi.ai pre 3 satajoš 31 povezana
MUP uputio hitnu depešu organizacionim jedinicama: Ivica Dačić potpisao - evo šta je zabranjeno policijskim službenicima
Euronews pre 56 minutajoš 17 povezanih



