Povezane vesti

Sotirovski tražila isplatu neiskorišćenog odmora, njena bivša zamenica tri plate

Sotirovski tražila isplatu neiskorišćenog odmora, njena bivša zamenica tri plate

N1 Info pre 22 dana
Bivša gradonačelnica Niša Dragana Sotirovski 12. avgusta podnela je zahtev za naknadu štete zbog neiskorišćenog godišnjeg odmora. Odbor za administrativna pitanja odlučio je da joj se u skladu sa zakonom odmor isplati. Odbor je doneo i rešenje o… »
Sotirovski tražila da joj se isplati neiskorišćeni odmor i biće joj isplaćen, opozicija njen potez naziva bahatim

Sotirovski tražila da joj se isplati neiskorišćeni odmor i biće joj isplaćen, opozicija njen potez naziva bahatim

Južne vesti pre 22 dana
Bivša gradonačelnica Niša Dragana Sotirovski 12. avgusta podnela je zahtev za naknadu štete zbog neiskorišćenog godišnjeg odmora i danas je Odbor za administrativna pitanja odlučio da joj se, po zakonu, to i isplati. Sotirovski ne odgovara zašto… »
„Ne znam cifru, nije me interesovalo“: Odbor niške Skupštine odlučivao o zaradama i naknadama za funkcionere, ali…

„Ne znam cifru, nije me interesovalo“: Odbor niške Skupštine odlučivao o zaradama i naknadama za funkcionere, ali…

Danas pre 22 dana
U Nišu su danas donete odluke o zaradama ili naknadama koje će primati novi gradski funkcioneri, od gradonačelnika Dragoslava Pavlovića, iz Srpske napredne stranke, do predsednika skupštinskih odbora, ali javnosti nisu saopšteni iznosi. Odbor za… »
Dragoslavu Pavloviću plata skoro kao Dragani Sotirovski - nepromenjena primanja predstavnicima vlasti u Nišu

Dragoslavu Pavloviću plata skoro kao Dragani Sotirovski - nepromenjena primanja predstavnicima vlasti u Nišu

Južne vesti pre 22 dana
Uz pokušaj da odluke donesu iza zatvorenih vrata, Odbor za administrativna pitanja odlučio je da koeficijenti kojima se obračunavaju plate gradonačelnika Niša, Skupštine Grada i većnika ostanu isti pa će novi gradski funkcioneri primati sličnu… »

Vesti dana »