Povezane vesti

Maraji Keri u jednom danu preminule majka i sestra

Maraji Keri u jednom danu preminule majka i sestra

RTS pre 21 dana
Pop i soul zvezda Maraja Keri izgubila je u jednom danu majku Patrišu i sestru Alison istog dana tokom vikenda. „Srce mi je slomljeno pošto sam izgubila majku prošlog vikenda. Nažalost, tragičnim spletom okolnosti, moja sestra je takođe preminula… »
Neopisiva tragedija u domu slavne pevačice: Maraji Keri u istom danu preminule majka i sestra

Neopisiva tragedija u domu slavne pevačice: Maraji Keri u istom danu preminule majka i sestra

Svet plus pre 21 dana
Maraja Keri osvajčica Gremija, potvrdila je u ekskluzivnoj izjavi za "People", da su joj istog dana tokom vikenda preminule majka Patricija i sestra Alison. Slavna pevačica slomljena od bola obavestila je sve, da je u jednom danu izgubila svoje… »
Majka i sestra Maraje Keri umrle istog dana

Majka i sestra Maraje Keri umrle istog dana

N1 Info pre 21 dana
Majka i sestra pevačice Maraje Keri, Patriša i Alison, umrle su istog dana tokom vikenda. „Srce mi je slomljeno jer sam prošlog vikenda izgubila majku. Nažalost, moja sestra je istog dana izgubila život“, izjavila je Keri u ponedeljak, a prenosi… »
Maraja Keri objavila užasne vesti: "Srce mi je slomljeno"

Maraja Keri objavila užasne vesti: "Srce mi je slomljeno"

B92 pre 21 dana
Majka i sestra pevačice Maraje Keri, Patriša i Alison, umrle su istog dana tokom vikenda. "Srce mi je slomljeno jer sam prošlog vikenda izgubila majku. Nažalost, moja sestra je istog dana izgubila život", izjavila je Keri u ponedeljak, a prenosi… »

Vesti dana »