Povezane vesti

Gutereš: Temperature vode u Pacifiku rastu tri puta brže nego u drugim delovima sveta

Gutereš: Temperature vode u Pacifiku rastu tri puta brže nego u drugim delovima sveta

Politika pre 23 dana
Generalni sekretar Ujedinjenih nacija Antonio Gutereš izjavio je danas da temperature vode u Pacifiku rastu tri puta brže nego u drugim delovima sveta i upozorio da je stanovništvo tog dela planete "posebno izloženo" uticaju rasta nivoa mora… »
Gutereš: Temperature vode u Pacifiku rastu tri puta brže nego u drugim delovima sveta

Gutereš: Temperature vode u Pacifiku rastu tri puta brže nego u drugim delovima sveta

Euronews pre 23 dana
Generalni sekretar Ujedinjenih nacija Antonio Gutereš izjavio je da temperature vode u Pacifiku rastu tri puta brže nego u drugim delovima sveta i upozorio da je stanovništvo tog dela planete "posebno izloženo" uticaju rasta nivoa mora. Govoreći… »
Zašto je Gutereš uputio upozorenje „globalni SOS“?

Zašto je Gutereš uputio upozorenje „globalni SOS“?

Danas pre 23 dana
Generalni sekretar Ujedinjenih nacija (UN) Antonio Gutereš je na samitu Foruma pacifičkih ostrva uputio upozorenje – „globalni SOS“, o porastu nivoa mora u regionu Pacifika. „U Tongi sam da izdam globalni SOS – Save our Seas – o rastućem… »
Gutereš uputio "globalni SOS" o porastu nivoa mora

Gutereš uputio "globalni SOS" o porastu nivoa mora

NIN pre 24 dana
Generalni sekretar Ujedinjenih nacija (UN) Antonio Gutereš je na samitu Foruma pacifičkih ostrva uputio upozorenje - "globalni SOS", o porastu nivoa mora u regionu Pacifika. "U Tongi sam da izdam globalni SOS – Save our Seas – o rastućem nivou… »
Upućen „globalni SOS“ zbog porasta nivoa mora

Upućen „globalni SOS“ zbog porasta nivoa mora

N1 Info pre 24 dana
Generalni sekretar Ujedinjenih nacija (UN) Antonio Gutereš je na samitu Foruma pacifičkih ostrva uputio upozorenje - "globalni SOS", o porastu nivoa mora u regionu Pacifika. „U Tongi sam da izdam globalni SOS – Save our Seas – o rastućem nivou… »
Gutereš uputio 'globalni SOS' o porastu nivoa mora

Gutereš uputio 'globalni SOS' o porastu nivoa mora

Novi magazin pre 24 dana
Generalni sekretar Ujedinjenih nacija (UN) Antonio Gutereš je na samitu Foruma pacifičkih ostrva uputio upozorenje - "globalni SOS", o porastu nivoa mora u regionu Pacifika. "U Tongi sam da izdam globalni SOS – Save our Seas – o rastućem nivou… »

Vesti dana »