Povezane vesti

Ronaldo: Najverovatnije ću završiti karijeru u Saudijskoj Arabiji

Ronaldo: Najverovatnije ću završiti karijeru u Saudijskoj Arabiji

Politika pre 21 dana
RIJAD – Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo najavio je danas da će, po svoj prilici, završiti karijeru u saudijskom klubu Al Nasr za koji trenutno igra. „Ne znam da li će se to dogoditi u bliskoj budućnosti ili za dve ili tri godine, ali… »
Neće Ronaldo skoro u penziju

Neće Ronaldo skoro u penziju

Sportske.net pre 21 dana
Portugalski igrač Kristijano Ronaldo izjavio je da je spreman je za novu sezonu u Al Nasru i dodao da o penziji još ne razmišlja, preneli su mediji. "Ne znam da li ću se povući uskoro, za dve, ili tri godine. Međutim, verovatno će to biti u Al… »
Ronaldo otvorio dušu Najverovatnije ću završiti karijeru u Saudijskoj Arabiji

Ronaldo otvorio dušu Najverovatnije ću završiti karijeru u Saudijskoj Arabiji

Dnevnik pre 21 dana
RIJAD: Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo najavio je danas da će, po svoj prilici, završiti karijeru u saudijskom klubu Al Nasr za koji trenutno igra. "Ne znam da li će se to dogoditi u bliskoj budućnosti ili za dve ili tri godine, ali možda će… »
Ronaldo o penziji i budućnosti: Ne znam kad ću se povući

Ronaldo o penziji i budućnosti: Ne znam kad ću se povući

Sport klub pre 21 dana
Kristijano Ronaldo spreman je za novu sezonu u Al Nasru, a o penziji još ne razmišlja. Portugalski napadač nije počeo sezonu na najbolji način. Njegov klub je izgubio ubedljivo u Super kupu protiv Al Hilala, ali je Ronaldo postigao gol. O penziji… »
Ronaldo: Neću u penziju i u trenere!

Ronaldo: Neću u penziju i u trenere!

Sportski žurnal pre 21 dana
Portugalac otkrio ovosezonska stremljenja i postigračku ambiciju. Kristijano Ronaldo je spreman za novu sezonu u Al Nasru, ne i za penziju – pišu saudijski mediji. - Ne znam da li ću se povući uskoro, za dve ili tri godine. Međutim, verovatno će… »
"Hoću li u penziju? Videćemo..": Ronaldo otkriva kada bi mogao da okači patike o klin

"Hoću li u penziju? Videćemo..": Ronaldo otkriva kada bi mogao da okači patike o klin

Večernje novosti pre 21 dana
Portugalski fudbaler Kristijano Ronaldo spreman je za novu sezonu u Al Nasru, a o penziji još ne razmišlja. FOTO: Tanjug/AP Portugalski napadač nije počeo sezonu na najbolji način. Njegov klub je izgubio ubedljivo u Super kupu protiv Al Hilala, ali… »

Vesti dana »