Povezane vesti
Zastrašujući snimak: Mirno su ležali na plaži, začuli "eksploziju", a onda je nastala opšta panika
Telegraf 27.08.2024
Preporučujemo. Na mrežama kruži dramatičan snimak zabeležen u popodnevnim satima 24. avgusta na plaži Jacob's Ladder u britanskom gradu Sidmaut. Na snimku vidimo uspaničene posetioce i ogroman oblak prašine koji se nadvio nad popularnom lokacijom za… »
Trenutak od kog zastaje dah! Hiljade tona kamenja se obrušilo na popularnu plažu u Britaniji, na tik od turista (foto, video)
Blic 27.08.2024
Snimljen je zastrašujući trenutak kada se na hiljade tona kamenja obrušilo na popularnu britansku plažu u Devonu — promašujući turiste koji su se sunčali za dlaku. Kako se vidi na snimcima koji se dele društvenim mrežama, dramatičan odron litice "bacio"… »
Vesti dana »
Ko je bio brat Nemanje Vidića? Dušan se bavio fudbalom, pa odustao od sportske karijere: O njegovom životu se malo zna
Blic pre 2 satajoš 3 povezane
Voz kod Barselone iskliznuo iz šina: Mašinovođa poginuo, povređeno 20 osoba
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
Penjaroja nakon prvog evroligaškog trijumfa na klupi Partizana: Srećan sam, jer igrači počinju da razumeju kako je potrebno igrati da bi se pobeđivalo
Danas pre 2 satajoš 2 povezane
Srbija doživela prvi poraz na Evropskom prvenstvu, predstoji polufinale
Danas pre 1 satjoš 2 povezane



