Povezane vesti

Pomozimo jednoj holanđanki da nađe nišliju Stefana "Nismo razmenili društvene mreže, a ja bih i dalje volela da budem u…

Pomozimo jednoj holanđanki da nađe nišliju Stefana "Nismo razmenili društvene mreže, a ja bih i dalje volela da budem u…

Dnevnik pre 25 dana
Da je moć društvenih mreža velika uverila se i devojka iz Holandije kada je zatražila pomoć da pronađe mladića kog je upoznala u Nišu. - Pokušavam da nađem nekoga koga sam upoznala prošlog petka u Bir gardenu u Nišu. Mislim da se zove Stefan… »
Holanđanka traži Srbina Stefana, moli za pomoć: Ne mogu tek tako da odem do njegove kuće i pokucam na vrata

Holanđanka traži Srbina Stefana, moli za pomoć: Ne mogu tek tako da odem do njegove kuće i pokucam na vrata

Kurir pre 25 dana
Da je moć društvenih mreža velika uverila se i devojka iz Holandije kada je zatražila pomoć da pronađe mladića kog je upoznala u Nišu. "Pokušavam da nađem nekoga koga sam upoznala prošlog petka u Beer garden-u u Nišu. Mislim da se zove Stefan… »
Ljubavna priča u povoju? Holanđanka traži Srbina Stefana, upoznala ga u Nišu

Ljubavna priča u povoju? Holanđanka traži Srbina Stefana, upoznala ga u Nišu

Telegraf pre 25 dana
Preporučujemo. Velika je moć društvenih mreža. U to se uverila i devojka iz Holandije kada je zatražila pomoć da pronađe mladića kog je upoznala u Nišu. "Pokušavam da nađem nekoga koga sam upoznala prošlog petka u Beer garden-u u Nišu. Mislim… »

Vesti dana »