Povezane vesti

Ana Brnabić: Kako nekoga targetiram time što ponovim njegove reči

Ana Brnabić: Kako nekoga targetiram time što ponovim njegove reči

Politika pre 22 dana
Vučić i Brnabićeva crtaju mete na čelo novinarima „Junajted grupe“ i prizivaju napade na njih, stoji na naslovnoj strani Nove. Predsednica Skupštine Srbije, Ana Brnabić reagovala je na ove tvrdnje: - Kakve veze Aleksandar Vučić ima sa videom… »
Ana Brnabić odgovorila na naslovnu „Nove“, ali bar pola onoga što je napisala nismo razumeli

Ana Brnabić odgovorila na naslovnu „Nove“, ali bar pola onoga što je napisala nismo razumeli

Nova pre 22 dana
: Predsednica Skupštine Ana Brnabić komentarisala je naslovnu stranu novina "Nova" da ona i predsednik Srbije Aleksandar Vučić crtaju mete na čelo novinarima Junajted grupe. Osim što je pokušala da nas ubedi u to da je sama napravila video kojim se… »
„Ministre, zar Vi postojite?“: Topalko prozvao Dejana Ristića zbog napada na United grupu

„Ministre, zar Vi postojite?“: Topalko prozvao Dejana Ristića zbog napada na United grupu

Danas pre 22 dana
Pevač Milan Topalović Topalko se na svom Instagram nalogu oglasio povodom napada ministra informisanja Dejana Ristića na United grupu, zamolivši ga da ugasi medije koji zaista šire mržnju i nasilje. Topalku je zasmetala izjava ministra informisanja… »
Opet smo objekat vaših frustracija Brnabić o novim napadima Šolakovih medija: Kakve veze Vučić ima sa videom koji sam ja…

Opet smo objekat vaših frustracija Brnabić o novim napadima Šolakovih medija: Kakve veze Vučić ima sa videom koji sam ja…

Kurir pre 23 dana
Predsednica Skupštine Ana Brnabić reagovala je na današnju naslovnu stranu lista "Nova" i vest sa naslovom "Vučić i Brnabić crtaju mete na čelo novinarima United grupe i prizivaju fizički napad na njih: Isti potpis kao na spotu o Oliveru… »
"Vučiću kosa sve više seda samo da bi nas nervirao"; Brnabićeva oštro reagovala na pisanje Nove S

"Vučiću kosa sve više seda samo da bi nas nervirao"; Brnabićeva oštro reagovala na pisanje Nove S

B92 pre 22 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić oštro je reagovala na pisanje Nove S. Oni su u štampanom izdanju kao i na portalu, objavili da predsednik Srbije Aleksandar Vučić sa Anom Brnabić crtaju metu na čelu novinarima koji rade u okviru Junajted… »
Vučić i Brnabić crtaju mete na čelo novinarima United grupe i prizivaju fizički napad na njih: Isti potpis kao na spotu o…

Vučić i Brnabić crtaju mete na čelo novinarima United grupe i prizivaju fizički napad na njih: Isti potpis kao na spotu o…

Nova pre 23 dana
: Najnoviji napadi predstavnika režima na medije koji posluju u okviru United grupe odvijaju se po oprobanom receptu Aleksandra Vučića da skrene pažnju sa ključnih državnih problema, u ovom slučaju bunta građana zbog najavljenog otvaranja rudnika… »

Vesti dana »