Povezane vesti

"Svadbe će biti" Ovako izgleda Radin novi dečko, pojavio se u spotu, a ona otkrila planove: Mislim da je red da dobijem dete!

"Svadbe će biti" Ovako izgleda Radin novi dečko, pojavio se u spotu, a ona otkrila planove: Mislim da je red da dobijem dete!

Kurir pre 21 dana
Rada Manojlović izdala je novi album, a na njenom projektu radio je i njen novi dečko Vladimir Ranković. Vladimir Ranković je, u pesmi koju je za Radu Manojlović pisala Marina Tucaković, napisao muške delove numere. Pored toga, Vladimir je i u… »
"Svadbe će biti, red je da dobijem dete i da ležim kao Milan": Rada angažovala dečka za spot pa otkrila planove

"Svadbe će biti, red je da dobijem dete i da ležim kao Milan": Rada angažovala dečka za spot pa otkrila planove

Mondo pre 21 dana
Osim što su u ljubavnom odnosu, Rada Manojlović je na novom albumu sarađivala sa svojim dečkom. Rada Manojlović izdala je novi album, a na njenom projektu radio je i njen novi dečko Vladimir Ranković. Vladimir Ranković u pesmi koju je za Radu… »
(Foto) ruka sa tetovažom koja je odala sve: Novi dečko u spotu Rade Manojlović: Pevačica ga skrivala od javnosti, a evo…

(Foto) ruka sa tetovažom koja je odala sve: Novi dečko u spotu Rade Manojlović: Pevačica ga skrivala od javnosti, a evo…

Blic pre 21 dana
Rada Manojlović izdala je novi album, a deo celog projekta je i njen novi dečko Vladimir Ranković. Vladimir Ranković u pesmi koju je za Radu Manojlović pisala Marina Tucaković, peva muške delove numere. Pored toga, Vladimir je i u spotu poznate… »
"Razveden i ima dvoje dece": Ko je novi dečko Rade Manojlović? Pevačici pomogao na novom albumu

"Razveden i ima dvoje dece": Ko je novi dečko Rade Manojlović? Pevačici pomogao na novom albumu

Mondo pre 21 dana
Rada Manojlović je ponovo zaljubljena, a evo ko je njen novi dečko. Pevačica Rada Manojlović ponovo je u žiži interesovanja, otkako se saznalo da je ponovo srećno zaljubljena. U pesmi "Nisam drogirana" koju je za Radu Manojlović pisala Marina… »
Otkriveno ko je novi dečko Rade Manojlović: Pevačica mu se javno obratila i poručila – „Digao si me sa dna“

Otkriveno ko je novi dečko Rade Manojlović: Pevačica mu se javno obratila i poručila – „Digao si me sa dna“

Nova pre 21 dana
: Pevačica je nedavno objavila svoj novi album, a na njemu je vredno radila sa svojim novim partnerom, Vladimirom Rankovićem. Rada Manojlović je pre nekoliko dana obradovala svoje fanove, objaviši novi album „Prva dama“, a jednu numeru odlučila… »
(Foto) ko je novi dečko rade Manojlović: Napisao joj pesmu, a sada mu se prvi put javno obratila

(Foto) ko je novi dečko rade Manojlović: Napisao joj pesmu, a sada mu se prvi put javno obratila

Blic pre 22 dana
Pevačica Rada Manojlović ponovo je u žiži interesovanja, otkako se saznalo da više nije solo. U pesmi koju je za Radu Manojlović pisala Marina Tucaković, muške delove pesme napisao je njen novi izbaranik Vladimir Ranković. Jasno je da se… »

Vesti dana »