Povezane vesti

Novosađani prihvatate li izvinjenje Golgeter Napretka žali zbog svog ponašanja

Novosađani prihvatate li izvinjenje Golgeter Napretka žali zbog svog ponašanja

Dnevnik pre 21 dana
Fudbaleri Napretka savladali su proteklog vikenda kao gosti Vojvodinu u Bačkoj Topoli u meču 6. kola Super lige Srbije sa 2:1 (0:0). Međutim, pobedu „čarapana“ zasenio je prostački gest Marka Šarića koji je postigao pobedonosni gol. Naime, on… »
Šarić: Izvinjavam se zbog ružnog gesta

Šarić: Izvinjavam se zbog ružnog gesta

Sportski žurnal pre 21 dana
“Onakvo ponašanje ne priliči prvotimcu Napretka. Naneo sam veliku štetu klubu i ostavio saigrače na cedilu. I sebi sam naudio, jer svestan sam da me čeka kazna, zasluženo”. Nekulturno, najblaže rečeno, poneo se Marko Šarić posle evrogola… »
Oglasio se fudbaler koji je zgrozio Srbiju prostačkom proslavom gola: Evo zbog čega se hvatao za međunožje

Oglasio se fudbaler koji je zgrozio Srbiju prostačkom proslavom gola: Evo zbog čega se hvatao za međunožje

Telegraf pre 21 dana
Preporučujemo. Čitava Srbija ostala je zgoržena tokom vikenda zbog skandalozne proslave gola prvotimca Napretka, Marka Šarića na utakmici 6. kola Superlige Srbije protiv ekipe Vojvodine iz Novog Sada, kada se hvatao za međunožje. Bio je to pogodak… »
Hvatao se za međunožje i napravio haos u Superligi, sad se oglasio: Tek kad sam video snimak, shvatio sam!

Hvatao se za međunožje i napravio haos u Superligi, sad se oglasio: Tek kad sam video snimak, shvatio sam!

Mondo pre 21 dana
Fudbaler Napretka Marko Šarić je hteo da se našali, a uradio je nešto jako ružno. Velika se bura digla na kraju meča Vojvodine i Napretka u Superligi. Na kraju duela u Bačkoj Topoli Kruševljani su pobedili 2:1 i to golom Marka Šarića u 96… »
Hvatao se za međunožje kad je dao gol, a SAD se javno izvinio: Fudbaler otkrio zašto je to uradio, a pomenuo i Vojvodinu!

Hvatao se za međunožje kad je dao gol, a SAD se javno izvinio: Fudbaler otkrio zašto je to uradio, a pomenuo i Vojvodinu!

Kurir pre 21 dana
Napredak je pobedio Vojvodinu rezultatom 2:1 na gostujućem terenu, a utakmicu je obeležio fudbaler Marko Šarić. Umesto da se priča i piše o njegovom fantastičnom golu, u centar pažnje došla je prostačka proslava fudbalera. Прикажи ову… »

Vesti dana »