Povezane vesti

Ja sam pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju, kaže Vulin

Ja sam pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju, kaže Vulin

Slobodna Evropa pre 22 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da je kao ministar policije i direktor Bezbednosno-informativne agencije (BIA) po zakonu i savesti pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju, dodajući da žali što im se nije više… »
Javili se MENADžERI, molili da im se zabrana skine Srpski ministar stavio do znanja ko je pravio spiskove

Javili se MENADžERI, molili da im se zabrana skine Srpski ministar stavio do znanja ko je pravio spiskove

Dnevnik pre 22 dana
BEOGRAD: Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas da je kao ministar policije i direktor BIA po zakonu i savesti pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju, dodajući da žali što im se nije više posvetio. "Spiskove sam… »
Vulin: Ja sam lično sastavljao spiskove kao ministar policije i kao direktor BIA

Vulin: Ja sam lično sastavljao spiskove kao ministar policije i kao direktor BIA

Telegraf pre 22 dana
Preporučujemo. Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin reagovao je, kako je rekao, "na hajku koja se povela protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića zato što je hrvatska pevačica Severina zadržana na srpskoj granici". "Sav ološ koji misli da… »
Vulin: Spiskove nepoželjnih u Srbiji sam pravio ja

Vulin: Spiskove nepoželjnih u Srbiji sam pravio ja

Beta pre 21 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas da je kao ministar policije i direktor Bezbednosno informativne agencije (BIA) pravio spiskove onih kojima ne treba da bude dozvoljen ulazak u Srbiju, "po zakonu i po savesti". Vulin, koji je i… »
Vulin: Ja sam pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju

Vulin: Ja sam pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju

Danas pre 21 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin u saopštenju objavljenom na sajtu Pokreta socijalista napisao je da je kao ministar policije i direktor BIA po zakonu i savesti pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju, dodajući da žali što im se… »
Vulin: Spiskove nepoželjnih u Srbiji sam pravio ja

Vulin: Spiskove nepoželjnih u Srbiji sam pravio ja

Radio sto plus pre 21 dana
Vulin, koji je i predsednik Pokreta socijalista, je u pisanoj izjavi koju je objavila ta stranka, reagujući na “hajku” koja se povela protiv predsednika Srbije Aleksandra Vučića zato što je hrvatska pevačica Severina Vučković zadržana na… »
Lično ja sam pravio spiskove! Vulin o hajci posle Severininog zadržavanja na srpskoj granici

Lično ja sam pravio spiskove! Vulin o hajci posle Severininog zadržavanja na srpskoj granici

Alo pre 21 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin reagovao je na hajku koja se povela protiv predsednika Aleksandra Vučića zbog toga što je hrvatska pevačica Severina zadržana na srpskoj granici. - Sav ološ koji misli da Srbi nemaju ni državu, ni… »
Vulin: Ja sam pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju

Vulin: Ja sam pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju

N1 Info pre 21 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da je kao ministar policije i direktor BIA po zakonu i savesti pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju, dodajući da žali što im se nije više posvetio. „Spiskove sam pravio ja, kao… »
Vulin: Spiskove sam pravio ja kao ministar policije i direktor BIA

Vulin: Spiskove sam pravio ja kao ministar policije i direktor BIA

RTV pre 21 dana
BEOGRAD - Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas da je kao ministar policije i direktor BIA po zakonu i savesti pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju, dodajući da žali što im se nije više posvetio. "Spiskove sam… »
Aleksandar Vulin: Ja sam pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju kao ministar policije i direktor BIA

Aleksandar Vulin: Ja sam pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju kao ministar policije i direktor BIA

Nova pre 21 dana
: Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas da je kao ministar policije i direktor BIA po zakonu i savesti pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju, dodajući da žali što im se nije više posvetio. „Spiskove sam pravio… »
Vulin: Ja sam pravio spiskove ko nije dobrodošao u Srbiju, mnogo ološa nepravedno zaboravljeno

Vulin: Ja sam pravio spiskove ko nije dobrodošao u Srbiju, mnogo ološa nepravedno zaboravljeno

Radio 021 pre 21 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da je kao ministar policije i direktor BIA po zakonu i savesti pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju. Dodao je da žali što im se nije više posvetio. "Spiskove sam pravio ja, kao… »
Vulin: Ja sam pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju

Vulin: Ja sam pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju

Nedeljnik pre 21 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da je kao ministar policije i direktor BIA po zakonu i savesti pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju, dodajući da žali što im se nije više posvetio. „Spiskove sam pravio ja, kao… »
Vulin: Ja sam radio popise onih koji nisu dobrodošli u Srbiju, dosta ološa je nepravedno zaboravljeno

Vulin: Ja sam radio popise onih koji nisu dobrodošli u Srbiju, dosta ološa je nepravedno zaboravljeno

SEEbiz pre 21 dana
BEOGRAD - Potpredsjednik vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas da je kao ministar policije i direktor BIA-e po zakonu i savjesti radio popise onih koji nisu dobrodošli u Srbiju, dodajući da žali što im se nije više posvetio. “Popise sam… »
Vulin: Ja sam pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju

Vulin: Ja sam pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju

Moj Novi Sad pre 21 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas da je kao ministar policije i direktor BIA "po zakonu i savesti" pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju. – Spiskove sam pravio ja, kao ministar policije i direktor BIA po zakonu i… »
Vulin: Spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju sam pravio ja, kao ministar policije i direktor BIA

Vulin: Spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju sam pravio ja, kao ministar policije i direktor BIA

Euronews pre 21 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas da je kao ministar policije i direktor BIA po zakonu i savesti pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju, dodajući da žali što im se nije više posvetio. "Spiskove sam pravio ja… »
Vulin: Ja sam pravio spiskove ko nije dobrodošao u Srbiju

Vulin: Ja sam pravio spiskove ko nije dobrodošao u Srbiju

In medija pre 21 dana
„Mnogo ološa nepravedno zaboravljeno.“. Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da je kao ministar policije i direktor BIA po zakonu i savesti pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju. Dodao je da žali što im se nije više… »
Vulin o spiskovima nepoželjnih u Srbiji: Ja sam ih pravio

Vulin o spiskovima nepoželjnih u Srbiji: Ja sam ih pravio

Sputnik pre 21 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas da je kao ministar policije i direktor BIA po zakonu i savesti pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju, dodajući da žali što im se nije više posvetio. Istakao je da su svi do… »
Vulin: Spiskove sam po zakonu i savesti pravio ja kao ministar policije i direktor BIA

Vulin: Spiskove sam po zakonu i savesti pravio ja kao ministar policije i direktor BIA

Insajder pre 21 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je u utorak 27. avgusta da je kao ministar policije i direktor BIA po zakonu i savesti pravio spiskove onih koji nisu dobrodošli u Srbiju, dodajući da žali što im se nije više posvetio. 'Spiskove… »
"Žalim što im se nisam više posvetio" Vulin: Spiskove sam pravio ja kao ministar policije i direktor BIA, po zakonu i po…

"Žalim što im se nisam više posvetio" Vulin: Spiskove sam pravio ja kao ministar policije i direktor BIA, po zakonu i po…

Večernje novosti pre 21 dana
POTPREDSEDNIK Vlade Srbije Aleksandar Vulin reagovao je na hajku koja se povela protiv predsednika Aleksandra Vučića, zato što je hrvatska pevačica Severina zadržana na srpskoj granici. Foto: Tanjug/Jadranka Ilić - Sav ološ koji misli da Srbi… »

Vesti dana »