Povezane vesti

Plenković: I dalje ne znamo koji je "špijun" uhvaćen u Srbiji

Plenković: I dalje ne znamo koji je "špijun" uhvaćen u Srbiji

Radio 021 pre 21 dana
Premijer Hrvatske Andrej Plenković izjavio je da nema nikakve informacije o navodnom hapšenju hrvatskog špijuna u Beogradu. "Ambasador ne zna ništa, ministar ne zna, Bezbednosno-obaveštajna agencija ne zna ništa. Još tragamo za imenom i… »
Plenković: I dalje ne znamo ko je navodni špijun uhvaćen u Srbiji

Plenković: I dalje ne znamo ko je navodni špijun uhvaćen u Srbiji

Insajder pre 21 dana
Premijer Hrvatske Andrej Plenković izjavio je u utorak 27. avgusta da nema nikakve informacije o navodnom hapšenju hrvatskog špijuna u Beogradu. 'Ambasador ne zna ništa, ministar ne zna, Bezbednosno-obaveštajna agencija ne zna ništa. Još tragamo za… »
Plenković: I dalje ne znamo ko je navodni špijun uhvaćen u Srbiji, smeta mi šikaniranje Severine

Plenković: I dalje ne znamo ko je navodni špijun uhvaćen u Srbiji, smeta mi šikaniranje Severine

Beta pre 21 dana
Premijer Hrvatske Andrej Plenković izjavio je večeras da nema nikakve informacije o navodnom hapšenju hrvatskog špijuna u Beogradu. "Ambasador ne zna ništa, ministar ne zna, Bezbednosno-obaveštajna agencija ne zna ništa. Još tragamo za imenom i… »
Plenković: Smeta mi šikaniranje Severine, ne znam šta Srbija želi „operacijom špijun“

Plenković: Smeta mi šikaniranje Severine, ne znam šta Srbija želi „operacijom špijun“

Nova pre 21 dana
: Premijer Hrvatske Andrej Plenković izjavio je večeras da nema nikakve informacije o navodnom hapšenju hrvatskog špijuna u Beogradu. „Ambasador ne zna ništa, ministar ne zna, Bezbednosno-obaveštajna agencija ne zna ništa. Još tragamo za imenom… »
Plenković: I dalje ne znamo ko je navodni špijun uhvaćen u Srbiji, smeta mi šikaniranje Severine

Plenković: I dalje ne znamo ko je navodni špijun uhvaćen u Srbiji, smeta mi šikaniranje Severine

Novi magazin pre 21 dana
Premijer Hrvatske Andrej Plenković izjavio je večeras da nema nikakve informacije o navodnom hapšenju hrvatskog špijuna u Beogradu. "Ambasador ne zna ništa, ministar ne zna, Bezbednosno-obaveštajna agencija ne zna ništa. Još tragamo za imenom i… »
Nove varnice između Beograda i Zagreba: Pesmom na pesmu

Nove varnice između Beograda i Zagreba: Pesmom na pesmu

Insajder pre 21 dana
Tek što su se spustile tenzije u odnosima Beograda i Zagreba do kojih gotovo tradicionalno dolazi početkom avgusta kada jedni održavaju komemoracije, a drugi slave godišnjicu hrvatske vojne akcije "Oluja" tokom koje je proterano više od 200.000 Srba… »
„Hrvatska pop zvezda naziva Vučića diktatorom“: I Politico piše o privođenju Severine

„Hrvatska pop zvezda naziva Vučića diktatorom“: I Politico piše o privođenju Severine

Danas pre 21 dana
Hrvatska pop zvezda Severina, nakon što je privedena na graničnom prelazu po dolasku u Srbiju tokom vikenda, obećala je da neće doći u Srbiju sve dok je na vlasti diktator Aleksandar Vučić, prenosi Politico dodajući da je „nekoliko sati… »
Šta kažu iz Ministarstva spoljnih poslova Hrvatske za Danas o hapšenju hrvatskog špijuna: „Nemamo saznanja da se to…

Šta kažu iz Ministarstva spoljnih poslova Hrvatske za Danas o hapšenju hrvatskog špijuna: „Nemamo saznanja da se to…

Danas pre 21 dana
“Nemamo saznanja o pomenutoj temi, niti da se takav događaj zaista dogodio”, kažu iz hrvatskog Ministarstva spoljnih i evropskih poslova povodom navodnog hapšenja “hrvatskog špijuna” u Beogradu. Podsetimo, ministar unutrašnjih poslova Ivica… »
Grlić Radman o hapšenju hrvatskog špijuna u Beogradu: Nije u fokusu vlasti, ne znamo ko je osoba ni da li se dogodilo

Grlić Radman o hapšenju hrvatskog špijuna u Beogradu: Nije u fokusu vlasti, ne znamo ko je osoba ni da li se dogodilo

N1 Info pre 21 dana
Ministar spoljnih i evropskih poslova Hrvatske Gordan Grlić Radman izjavio je da navodno hapšenje "hrvatskog špijuna” u Beogradu nije u fokusu vlasti u Zagrebu i da ne znaju o kojoj bi to osobi uopšte mogla da bude reč, niti da li se to zaista… »
„Ne znam koga to zanima“: Ministar spoljnih poslova Hrvatske o hapšenju hrvatskog špijuna u Beogradu

„Ne znam koga to zanima“: Ministar spoljnih poslova Hrvatske o hapšenju hrvatskog špijuna u Beogradu

Danas pre 21 dana
Ministar spoljnih i evropskih poslova Hrvatske Gordan Grlić Radman izjavio je danas da navodno hapšenje „hrvatskog špijuna” u Beogradu nije u fokusu vlasti u Zagrebu i da ne znaju o kojoj bi to osobi uopšte mogla da bude reč, niti da li se to… »
Grlić Radman: Hapšenje "hrvatskog špijuna" nije u fokusu vlasti u Hrvatskoj

Grlić Radman: Hapšenje "hrvatskog špijuna" nije u fokusu vlasti u Hrvatskoj

NIN pre 21 dana
Ministar spoljnih i evropskih poslova Hrvatske Gordan Grlić Radman izjavio je da hapšenje "hrvatskog špijuna” u Beogradu nije u fokusu vlasti u Zagrebu i da ne znaju o kojoj bi to osobi uopšte mogla da bude reč, niti da li se to zaista dogodilo… »
"Ostvarili su dva cilja NDH, na trećem još rade" Karan o hapšenju hrvatskog špijuna: Ostalo im je da budu u granicama iz…

"Ostvarili su dva cilja NDH, na trećem još rade" Karan o hapšenju hrvatskog špijuna: Ostalo im je da budu u granicama iz…

Kurir pre 21 dana
Na području Beograda uhapšena je osoba osumnjičena za špijunažu u korist Hrvatske. Hapšenje je potvrdio ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić, dok iz Zagreba tvrde da o tome nemaju nikakvih saznanja. Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić… »

Vesti dana »