Povezane vesti

Vlahović je novi Tigar: Italijanski mediji u svom stilu o napadaču Juventusa i selekcije Srbije

Vlahović je novi Tigar: Italijanski mediji u svom stilu o napadaču Juventusa i selekcije Srbije

Večernje novosti pre 22 dana
MALO fali sportskim novinarima u Italiji da u navijačkoj i preterano poetičnoj euforiji daju neočekivani nadimak nekom fudbaleru. Počelo je sa Dejanom Savićevićem, nastavilo se sa asovima sličnog ili manjeg kova, a najnoviji nadimak stigao je… »
Tijago Mota o Vlahoviću: "On je lider grupe, samo neka nastavi ovako!"

Tijago Mota o Vlahoviću: "On je lider grupe, samo neka nastavi ovako!"

Sportske.net pre 21 dana
Dušan Vlahović bio je sinoć centralna figura u Veroni gde je Juventus savladao domaćina rezultatom 3:0. Reprezentativac Srbije postigao je dva gola i tako bio najzaslužniji za lak trijumf "stare dame", a to su mu bili i prvi golovi u sezoni nakon… »
Mota nahvalio vlahovića: Dušan je lider, on mora ovako da nastavi!

Mota nahvalio vlahovića: Dušan je lider, on mora ovako da nastavi!

Hot sport pre 21 dana
Ali je i Vlahović nahvalio Motu… Fudbaleri Juventusa pobedili su Veronu 3:0 (2:0) u drugom koliu Serija A, a centralna figura meča bio je Dušan Vlahović. Srpski fudbaler postigao je dva gola i tako bio najzaslužniji za trijumf Stare dame i nakon… »
"Novi trener mi je rekao da sam previše nervozan!" Dušan Vlahović o novoj eri Juventusa: Ne treba da se ljutim zbog…

"Novi trener mi je rekao da sam previše nervozan!" Dušan Vlahović o novoj eri Juventusa: Ne treba da se ljutim zbog…

Večernje novosti pre 21 dana
Fudbaler Juventusa Dušan Vlahović bio je pun utisaka posle utakmice protiv Verone u drugom kolu Serije A. FOTO: Tanjug/AP Srpski napadač je uspeo dva puta da se upiše u strelce i dovede Juventus do pobede protiv Verone (3:0). Vlahović je istakao da… »
Mota zadovoljan Vlahovićem: "On je lider"

Mota zadovoljan Vlahovićem: "On je lider"

B92 pre 21 dana
Trener Juventusa Tijago Mota je imao reči hvale kada je u pitanju srpski napadač Dušan Vlahović. Juventus je savladao Veronu sa 3:0 u drugom kolu Serije A i sa dve pobede započeo sezonu. Dvostruki strelac na tom meču bio je srpski napadač Dušan… »
Vlahović: "Mota nas je promenio"

Vlahović: "Mota nas je promenio"

B92 pre 21 dana
Fudbaler Juventusa Dušan Vlahović je pričao za medije posle odlične utakmice protiv Verone u drugom kolu Serije A. Srpski napadač je uspeo dva puta da se upiše u strelce i dovede Juventus do pobede protiv Verone (3:0). Vlahović je istakao da mu je… »

Vesti dana »