Povezane vesti

Mariju Šerifović dijeta umalo koštala glave! Ovo nikako ne radite kada želite da smršate: Mislila sam da neću preživeti

Mariju Šerifović dijeta umalo koštala glave! Ovo nikako ne radite kada želite da smršate: Mislila sam da neću preživeti

Story pre 21 dana
Dijeta Marije Šerifović u skladu je sa preporukama nutricionistkinje. Kada se striktno pridržava svega što joj je savetovano, pop zvezda dolazi do fantastičnih rezultata, međutim, ona često ume da poklekne. Marija je sklona preterivanju kada je… »
"Mislila sam da neću preživeti": Marija Šerifović drastično smršala, a onda je završila u urgentnom

"Mislila sam da neću preživeti": Marija Šerifović drastično smršala, a onda je završila u urgentnom

Mondo pre 21 dana
Marija Šerifović otkrila da ju je dijeta umalo koštala zdravlja. Pevačica Marija Šerifović, koja je nedavno bila na prvom letovanju sa sinom Mariom, drastično je smršala, a jednom prilikom je otkrila da je dijeta umalo koštala zdravlja. Marija… »
"Mislila sam da neću preživeti": Marija Šerifović zbog rigorozne dijete prošla kroz pakao: "To je jedan od najtežih dana…

"Mislila sam da neću preživeti": Marija Šerifović zbog rigorozne dijete prošla kroz pakao: "To je jedan od najtežih dana…

Blic pre 22 dana
Pevačica Marija Šerifović drastično je smršala, a jednom prilikom je otkrila da je jedna dijeta umalo koštala zdravlja. Marija Šerifović otkrila je detalje dijete koje se prodržavala 22 dana kako bi smršala pred snimanja spotova za svoj… »

Vesti dana »