Povezane vesti

Panter na predstavljanju u Barsi: "Došao sam da se borim za trofeje, cilj mi je da budem najbolji strelac!"

Panter na predstavljanju u Barsi: "Došao sam da se borim za trofeje, cilj mi je da budem najbolji strelac!"

Sportske.net pre 21 dana
Predvodio je Kevin Panter sa kapitenskom trakom oko ruke Partizan u prethodne dve sezone Amerikanac Kevin Panter, a ovo leta je napustio crno-bele i otišao u Barslonu. Danas je 31-godišnji bek predstavljen u "blaugrani", a tom prilikom istakao je da je… »
Da li je Panter "prozvao" Partizan? Evo šta je Amerikanac upravo rekao u Barseloni

Da li je Panter "prozvao" Partizan? Evo šta je Amerikanac upravo rekao u Barseloni

Večernje novosti pre 21 dana
Američki košarkaš Kevin Panter napustio je Partizan ovog leta i preselio se u Barselonu, a na predstavljanju tima govorio je za medije o ovoj odluci i rekao da mu je drago što je došao u priliku da se bori za trofej. To je, na momenat, zvučalo kao… »
Oglasio se kevin Panter: „Iskusan sam igrač, dobio sam lepu priliku da se borim za trofeje!“

Oglasio se kevin Panter: „Iskusan sam igrač, dobio sam lepu priliku da se borim za trofeje!“

Hot sport pre 21 dana
Nakon sezone za zaborav, ima priliku da pokaže koliko zapravo vredi. Kevin Panter, koji se nedavno pridružio Barseloni, govorio je pred početak nove sezone. Panter je prethodno bio kapiten Partizana, ali je odlučio da promeni sredinu i nastavi svoju… »
Panter iz Barselone: "Dobio sam lepu priliku da se borim za trofeje"

Panter iz Barselone: "Dobio sam lepu priliku da se borim za trofeje"

B92 pre 21 dana
Kevin Panter, novi košarkaš Barselone, oglasio se pred početak sezone. Doskorašnji kapiten Partizana Kevin Panter odlučio je da napusti crno-bele i karijeru nastavi u Barseloni. Barselona je sastavila fenomenalnu ekipu za novu sezonu i na… »
Panter samouveren: Želim da budem najbolji strelac Barse!

Panter samouveren: Želim da budem najbolji strelac Barse!

Sport klub pre 21 dana
Kevin Panter, kapiten Partizana, igrač koji je navijača doneo mnogo radosti kao jedna od centralnih figura na putu ka osvajanju ABA lige i na putu ka plasmanu u TOP 8 fazu Evrolige, napustio je crno – beli tabor tokom leta, a bivši kapiten Partizana… »

Vesti dana »