Povezane vesti

Fudbaler iz Nigerije je novi učesnik "Elite 8": Najavio ga je sam Željko Mitrović, on otkrio motive ulaska

Fudbaler iz Nigerije je novi učesnik "Elite 8": Najavio ga je sam Željko Mitrović, on otkrio motive ulaska

Mondo pre 23 dana
Učesnici nove sezone "Elite" i "Farme" uveliko pregovaraju i potpisuju ugovore sa Željkom Mitrovićem, a među njima je i jedan fudbaler. Radi se o Viktoru, koji je poreklom iz Nigerije, a za promenu profesije se odlučio jer mu se dopao rijaliti, ali i… »
Ovaj fudbaler ulazi u "elitu 8"! Njega je najavio sam Željko Mitrović, odmah mu je ponudio ugovor: Kupila me je njegova…

Ovaj fudbaler ulazi u "elitu 8"! Njega je najavio sam Željko Mitrović, odmah mu je ponudio ugovor: Kupila me je njegova…

Kurir pre 23 dana
Učesnici nove sezone " Elite" i " Farme" uveliko pregovaraju i potpisuju ufgovore sa čelnikom Pinka Željkom Mitrovićem, a među njima je i jedan fudbaler. Radi se o Viktoru, koji je poreklom iz Nigerije, a za promenu profesije se odlučio jer mu se… »
Zgodni fudbaler ulazi u elitu 8! Željko Mitrović ga lično predstavio javnosti, ne možete ni da naslutite o kome se radi!

Zgodni fudbaler ulazi u elitu 8! Željko Mitrović ga lično predstavio javnosti, ne možete ni da naslutite o kome se radi!

Alo pre 23 dana
Predstavio ga je javnosti. Željko Mitrović, vlasnik i direktor Pink Media Group, danas je objavio ime novog učesnika rijalitija "Elite 8". U pitanju je Viktor, fudbaler iz Nigerije, koji je priznao da ga je rijaliti fascinirao, ali i zbog atraktivnosti… »
Željko Mitrović otkrio novog učesnika rijalitija: U pitanju je zgodni fudbaler iz inostranstva

Željko Mitrović otkrio novog učesnika rijalitija: U pitanju je zgodni fudbaler iz inostranstva

Telegraf pre 23 dana
Preporučujemo. Elita 8 počinje 7. septembra, a danas je, 27. avgusta Željko Mitrović otkrio ime još jednom učesnika koji ulazi na imanje u Šimanovcima. Radi se o fudbaleru Viktoru, koji je poreklom iz Nigerije, a za promenu profesije se odlučio… »

Vesti dana »