Povezane vesti
Katastrofalni podaci UN Najmanje 434 migranta poginula u centralnom Mediteranu od početka godine
Dnevnik 27.08.2024
ŽENEVA: Najmanje 434 migranta su poginula, a 611 je nestalo u centralnom Mediteranu od početka godine, saopštila je danas Međunarodna organizacija za migracije (IOM). U saopštenju se navodi da je do 24. avgusta 14.138 migranata presretnuto i vraćeno… »
"Najopasnija migrantska ruta na svetu": Od početka godine najmanje 434 osobe poginule u centralnom Mediteranu
Euronews 27.08.2024
Najmanje 434 migranta su poginula, a 611 je nestalo u centralnom Mediteranu od početka godine, saopštila je danas Međunarodna organizacija za migracije (IOM). U saopštenju se navodi da je do 24. avgusta 14.138 migranata presretnuto i vraćeno u… »
Vesti dana »

Danas je Dan žalosti u Novom Sadu zbog smrti 16. žrtve pada nadstrešnice
Nova pre 3 satajoš 12 povezanih

Izrael ubio lidera Hamasa Bardavila; Iran: Nisu mogući predovori sa SAD dok se ne promene određene stvari
RTS pre 4 minutajoš 17 povezanih

Studenti FTN u Čačku: Sinoć nas napala grupa momaka, policija nije reagovala
Insajder pre 1 satjoš 7 povezanih

Branko Babić dan posle napada u Odžacima: Poriče da je pucao čovek kojeg je optužio, kaže da događaj nema veze sa studentima
Blic pre 52 minutajoš 29 povezanih

Studenti u blokadi objavili plan protesta za očuvanje Generalštaba u ponedeljak, 24. marta
Nova pre 1 satjoš 3 povezane