Povezane vesti

Laslo Đere pred meč sa Novakom Đokovićem: Došlo mi je da spakujem torbe i odem kući

Laslo Đere pred meč sa Novakom Đokovićem: Došlo mi je da spakujem torbe i odem kući

Danas pre 21 dana
Srpski teniser Laslo Đere, koji je u prvom kolu US opena pobedio Nemca Lenarda Štrufa (6:7, 6:1, 6:7, 6:4, 6:4), u drugom kolu sastaje se sa Novakom Đokovićem. Njihov duel na programu je u četvrtak ujutro, oko 2.30 časova, kao drugi meč na… »
Novak Đoković posle pobede na startu US opena: Zlato u Parizu sam osvojio uz pomoć viših sila (VIDEO)

Novak Đoković posle pobede na startu US opena: Zlato u Parizu sam osvojio uz pomoć viših sila (VIDEO)

Danas pre 21 dana
Novak Đoković pobedio je Moldavca Radua Albota u prvom kolu US opena (6:2, 6:2, 6:4), a posle meča je u intervjuu za ESPN još jednom govorio o osvajanju zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Parizu. Srpski teniser je najpre odgovorio na pitanje kako… »
Poznato kad se igra srpski derbi između Đokovića i Đerea u drugom kolu US opena

Poznato kad se igra srpski derbi između Đokovića i Đerea u drugom kolu US opena

Danas pre 21 dana
Novak Đoković u drugom kolu US opena igra protiv svog saigrača iz Dejvis kup reprezentacije Srbije Lasla Đerea. Njihov duel na programu je u četvrtak ujutro, oko 2.30 časova, kao drugi meč na centralnom terenu “Artur Eš”. Đoković i Đere su… »

Vesti dana »