Povezane vesti

Srbin je to! Rus očitao lekciju dopingovanom svetu, pa se poklonio Novaku Đokoviću za vek vekova

Srbin je to! Rus očitao lekciju dopingovanom svetu, pa se poklonio Novaku Đokoviću za vek vekova

Večernje novosti pre 20 dana
RUSKI teniser Danil Medvedev je pobedom otvorio takmičenje na Ju-Es openu pošto je savladao srpskog tenisera Dušana Lajovića. Tanjug/AP A nakon pobede bivši osvajač Ju-Es opena iz 2021. godine je očitao lekciju teniskom svetu oko dopinga Janika… »
Medvedev: "To me je još više očaralo, iako sam već očaran Novakom"

Medvedev: "To me je još više očaralo, iako sam već očaran Novakom"

B92 pre 20 dana
Ruski teniser Danil Medvedev nahvalio je Novaka Đokovića za zlato na Olimpijskim igrama u Parizu. Đoković je, kao što svi već znaju, osvojio prvo olimpijsko zlato ove godine. On je u finalu pobedio Karlosa Alkarasa sa 2-0 u setovima (7:6, 7:6)… »
Siner: Osećam da je sjajan bio odgovor navijača

Siner: Osećam da je sjajan bio odgovor navijača

Sport klub pre 21 dana
Prvi teniser sveta Janik Siner uspešno je startovao na US Openu, iako se nalazi u delikatnom trenutku kada se nad njim nadvio oblak doping afere. Da ni publika ne prihvata na najbolji način sve to što se dešava oko njega pokazala je sporadičnim… »
Rus više nije mogao da ćuti! Šokantna izjava Danila Medvedeva na Ju-Es openu zatresla teniski svet

Rus više nije mogao da ćuti! Šokantna izjava Danila Medvedeva na Ju-Es openu zatresla teniski svet

Večernje novosti pre 21 dana
Ruski teniser Danil Medvedev govorio je o aktuelnom slučaju u tenisu nakon pobede nad Dušanom Lajovićem. Tanjug/AP On nije mogao više da se pravi lud, okreće glavu i ćuti kada je Janik Siner u pitanju. - Mislim da je moja perspektiva pomalo… »
Medvedev: "Doping me plaši - zamisli kažu ti da imaš kokain u krvi"

Medvedev: "Doping me plaši - zamisli kažu ti da imaš kokain u krvi"

B92 pre 21 dana
Ruski teniser Danil Medvedev komentarisao je aktuelnu priču oko dopinga u koju je bio uključen Janik Siner. Italijan je u martu dva puta bio pozitivan na klostebol, u međuvremenu je proglašen nevinim, s tim da su mu oduzeti bodovi i novac iz Indijan… »
Siner: "Nije lako"

Siner: "Nije lako"

B92 pre 21 dana
Italijanski teniser Janik Siner kaže da mu nije baš lako nakon čitave afere oko dopinga. Siner je u martu bio pozitivan na zabranjeni klostebol, ali je prošle sedmice proglašen nevinim, iako su mu oduzeti novac i bodovi iz Indijan Velsa. Janik je US… »

Vesti dana »