Povezane vesti

Sinera pitali o tome što ga prozivaju drugi teniseri za doping: "Kad imam nekom nešto da kažem, odem lično..."

Sinera pitali o tome što ga prozivaju drugi teniseri za doping: "Kad imam nekom nešto da kažem, odem lično..."

Telegraf 28.08.2024
Preporučujemo. Ne stišava se bura oko Janika Sinera i njegove doping afere, a mnoge je zanimalo kako će sve izgledati kada se prvi put bude pojavio na terenima US Opena. Italijan, koga je publika obožavala pre saznanja da je pao na doping testu, dobio… »
"Zašto je čekao pet meseci da to uradi?!" Kirjos brutalno udario na Sinera, pa prozvao Nadala: Da se ovo meni desilo...

"Zašto je čekao pet meseci da to uradi?!" Kirjos brutalno udario na Sinera, pa prozvao Nadala: Da se ovo meni desilo...

Kurir 28.08.2024
Ne prestaje da se priča o doping aferi Janika Sinera, a opet se o tome oglašavao Nik Kirjos. Australijanac nije zadovoljan zbog izostanka ozbiljnije kazne kao i mnogi drugi teniseri. Italijan je dobio pozitivan rezultat doping testa tokom Indijan Velsa… »
"Reakcija publike? Mislim da je bilo..." Pogledajte kako je Siner odgovorio na pitanje o zvižducima sa tribina

"Reakcija publike? Mislim da je bilo..." Pogledajte kako je Siner odgovorio na pitanje o zvižducima sa tribina

Telegraf 28.08.2024
Preporučujemo. Prvi teniser sveta Janik Siner pobedio je domaćeg tenisera Mekenzija Mekdonalda u 1. kolu US Opena, a zanimljivo je da je pre izlaska na teren mogao da čuje i zvižduke sa tribina. Reakcija navijača je bila podeljena kada je Italijan u… »
Navijači zviždali sineru, on im se obratio! Evo šta je Italijan poručio publici posle prvog meča nakon doping skandala

Navijači zviždali sineru, on im se obratio! Evo šta je Italijan poručio publici posle prvog meča nakon doping skandala

Kurir 28.08.2024
Prvi teniser sveta Janik Siner odigrao je prvi meč nakon što je doping skandal u kojem se našao došao do javnosti. Podsetimo, Italijan je dobio pozitivan rezultat doping testa tokom Indijan Velsa, a zatim još jedan osam dana kasnije. U tajnosti je… »

Vesti dana »